За неукладення договору на вивезення відходів хмільничани заплатять від 340 до 1360 гривень

За неукладення договору на вивезення відходів хмільничани заплатять від 340 до 1360 гривень

Для забезпечення утримання території міста в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення власники приватних домоволодінь зобов’язані на договірних умовах з спеціалізованою організацією проводити збір, вивезення та утилізацію ТПВ.

А тому мешканцям міста необхідно звернутися до КП «Хмільниккомунсервіс» (вул. Пушкіна №107а, тел. 2-25-51) та укласти договір на вивезення побутових відходів з комунальним підприємством «Хмільниккомунсервіс».

Недотримання Правил благоустрою території населених пунктів Хмільницької міської  територіальної передбачає порушення ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 340-1360 грн. і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 850-1760 грн.

 Уже складено більше 20 протоколів  про адмінправопорушення за  неукладення договору на вивіз ТПВ.

Тому прохання до хмільничан з розумінням поставитися до питання укладення договорів на вивезення ТПВ та врахувати, що вартість вивезення ТПВ складає майже 64 грн./рік, а штраф за неукладений договір на вивезення ТПВ – 340-1360 грн.

Джерело: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради.

Фото – з відкритих джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *