За минулу добу на Вінниччині зареєстрували 69 нових випадків на ковід: яка ситуація в трьох громадах Хмільниччини

За минулу добу на Вінниччині зареєстрували 69 нових випадків на ковід: яка ситуація в трьох громадах Хмільниччини

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 756 зразків  на COVID-19. Зареєстровано 69 підтверджених випадків захворювання.  Це найнижчий показник за останніх декілька місяців, однак про те, що хвороба відступає – ще дуже зарано казати, тому що за цей самий період на Вінниччині від коронавірусного захворювання померли 14 людей. А це один з найвищих показників серед усіх регіонів. За останню добу на Вінниччині одужали 319 осіб, але досі продовжують хворіти  11173 особи, із них: 1312 дітей та 201 медик.

За повідомленням Відокремленого структурного підрозділу Хмільницького міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», упродовж минулого тижня (з 13 по 19 грудня) на території Хмільницької міської, Уланівської сільської та Війтівецької сільської територіальних громад зареєстровано 53 нових лабораторно підтверджених випадки COVID-19.

Захворіли 2 медичних працівника і працівників закладів освіти. На жаль, зафіксовано 2 летальні випадки.

76,5 % захворівших активного працездатного віку від 25 до 65 років.

На стаціонарному лікуванні заходиться 56 осіб, які захворіли на COVID–19, на амбулаторному – 264 особи.

На 8 годину ранку 20.12.2021 р. із підозрою на COVID-19, пневмоніями та ГРВІ на лікуванні КНП «Хмільницька ЦЛ» знаходиться 16 осіб, серед них – 4 дітей.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *