За місяць у біговому челенджі на підтримку онкохворій хмільничанці зібрали майже 5 тисяч гривень: до забігу долучилися й громадяни європейських країн

За місяць у біговому челенджі на підтримку онкохворій хмільничанці зібрали майже 5 тисяч гривень: до забігу долучилися й громадяни європейських країн

Місяць тому на нашому сайті ми публікували інформацію про біговий челендж на підтримку онкохворій хмільничанці Софійці. Куратором забігу стала небайдужа хмільничанка Вікторія Гадомська, атлетка групи #Побігли бердичівського фан-клубу.

Онлайн-челендж розпочався 10 грудня і закінчився вчора – останнім забігом. Метою проведення було  приєднати якомога більше людей до здорових пробіжок на свіжому повітрі, під час пандемії. До кожної пробіжки учасники вписували хештег #Біжу_допомога_Софійці, у програмі strava,трек забігу і по можливості вносили бажану суму на банківський рахунок матері онкохворої дівчинки.

Впродовж всього онлайн-челенджу Вікторія відслідковувала всіх учасників, скрінила чеки з сумами грошей та звітувала перед хмільничанами у своїй групі.

  • Біговий челендж показав результат. Щоправда, зібрано невелику суму, але впевнена, що це теж непогано. В забігах взяли участь багато моїх знайомих, друзів, були й небайдужі хмільничани.  На жаль, у Хмільнику такі забіги малопопулярні, і переважна більшість лише спостерігали за моїми публікаціями в соцмережі й надсилали скріни чеків – скидали гроші просто так.  Переважно участь в забігу брали атлети і своїми біговими треками проявили небайдужість до чужого горя. Набігали тисячі кілометрів. Це атлети зі всієї України, а ще взяв участь громадянин  Італії та атлетка з Латвії, – розповіла Вікторія Гадомська.

Приємною несподіванкою для Вікторії стала небайдужість власниці одного з дитячих магазинів Хмільника, яка, дізнавшись про ініціативу Вікторії надіслати Софійці на День Святого Миколая подаруночки, абсолютно безкоштовно передала дівчинці іграшки.

  • Дякую всім учасникам бігової спільноти #Побігли, учасникам бігових клубів різних регіонів  та всім людям, які не стали осторонь і пройнялися чужим горем, допомагали, чим могли.  Добрі справи роблять світлішим життя! – додала Вікторія.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *