За місяць у біговому челенджі на підтримку онкохворій хмільничанці зібрали майже 5 тисяч гривень: до забігу долучилися й громадяни європейських країн

За місяць у біговому челенджі на підтримку онкохворій хмільничанці зібрали майже 5 тисяч гривень: до забігу долучилися й громадяни європейських країн
Spread the love

Місяць тому на нашому сайті ми публікували інформацію про біговий челендж на підтримку онкохворій хмільничанці Софійці. Куратором забігу стала небайдужа хмільничанка Вікторія Гадомська, атлетка групи #Побігли бердичівського фан-клубу.

Онлайн-челендж розпочався 10 грудня і закінчився вчора – останнім забігом. Метою проведення було  приєднати якомога більше людей до здорових пробіжок на свіжому повітрі, під час пандемії. До кожної пробіжки учасники вписували хештег #Біжу_допомога_Софійці, у програмі strava,трек забігу і по можливості вносили бажану суму на банківський рахунок матері онкохворої дівчинки.

Впродовж всього онлайн-челенджу Вікторія відслідковувала всіх учасників, скрінила чеки з сумами грошей та звітувала перед хмільничанами у своїй групі.

  • Біговий челендж показав результат. Щоправда, зібрано невелику суму, але впевнена, що це теж непогано. В забігах взяли участь багато моїх знайомих, друзів, були й небайдужі хмільничани.  На жаль, у Хмільнику такі забіги малопопулярні, і переважна більшість лише спостерігали за моїми публікаціями в соцмережі й надсилали скріни чеків – скидали гроші просто так.  Переважно участь в забігу брали атлети і своїми біговими треками проявили небайдужість до чужого горя. Набігали тисячі кілометрів. Це атлети зі всієї України, а ще взяв участь громадянин  Італії та атлетка з Латвії, – розповіла Вікторія Гадомська.

Приємною несподіванкою для Вікторії стала небайдужість власниці одного з дитячих магазинів Хмільника, яка, дізнавшись про ініціативу Вікторії надіслати Софійці на День Святого Миколая подаруночки, абсолютно безкоштовно передала дівчинці іграшки.

  • Дякую всім учасникам бігової спільноти #Побігли, учасникам бігових клубів різних регіонів  та всім людям, які не стали осторонь і пройнялися чужим горем, допомагали, чим могли.  Добрі справи роблять світлішим життя! – додала Вікторія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *