За державну зраду засудили жителя Уланівської громади

За державну зраду засудили жителя Уланівської громади

За державну зраду житель Уланівської громади отримав 15 років позбавлення волі. За те, що фотографував об’єкти та інфраструктуру на території нашого міста й району, він отримав трохи більше трьох тисяч гривень. Про це повідомили на сайті Хмільницького міськрайонного суду, передає NEWS Хмільника.

Фото з сайту Хмільницького міськрайонного суду

  • Обвинувачений добровільно фотографував об’єкти та інфраструктуру на території Хмільника і Хмільницького району, таким чином надаючи представникам іноземної організації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану. Від організації він отримав кошти в сумі 3264 грн, – йдеться в повідомленні пресслужби суду.

Раніше обвинувачений уже був засуджений за виправдовування збройної агресії РФ проти України, глорифікацію її учасників (чч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

Зазначається, що під час судового розгляду обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнавав. У судовому засіданні обвинувачений запевняв, що не діяв на шкоду інтересам України.

Дослідивши усі докази та заслухавши сторони обвинувачення і захисту, Хмільницький міськрайонний суд визнав доведеним вчинення особою особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки та призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього належного йому на праві приватної власності майна. Вирок законної сили на даний час не набрав.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *