З власника кафе, на діяльність якого скаржились хмільничани, стягнули штраф і конфіскували майно

З власника кафе, на діяльність якого скаржились хмільничани, стягнули штраф і конфіскували майно

Суд ухвалив рішення у справі щодо діяльності кафе, на яку скаржились мешканці Хмільника. Почалося все зі скарг жителів міста, які проживають неподалік закладу. 

Про це поінформував Хмільницький міськрайонний суд, передає NEWS Хмільника.

  • Люди, які проживають неподалік закладу, поскаржились на невідповідність поведінки його відвідувачів під час воєнного стану та ряд інших порушень. У закладі розпивали алкоголь, а галас і шум не припинялися у пізні години. Як виявилось, господарська діяльність закладу здійснювалась без права реалізації алкогольних напоїв, за що на підприємця було складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП, і справа була передана до суду,йдеться в повідомленні.

У Хмільницькому суді розповідають, що спочатку чоловік заперечував будь-яку причетність до цього кафе, мовляв, він прийшов туди з друзями лише попити пива. Але вже у суді він визнав свою провину і навіть сплатив штраф.

  • Підприємець вину у вчиненні правопорушення визнав, просив суворо його не карати. Пояснив, що дійсно здійснював господарську діяльність кафе, зокрема реалізовував алкогольні напої без відповідної ліцензії, однак на даний час, після допущеного порушення, має намір припинити підприємницьку діяльність, – пояснили в суді.

Хмільницький міськрайонний суд наклав стягнення у вигляді штрафу 17 тисяч гривень, а все вилучене майно суд конфіскував у власність держави. Штраф підприємцем сплачено добровільно.

Також у суді наголосили, що рішення законної сили на даний час не набрало.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *