З січня наступного року здійснюватиметься приписка до призовних дільниць

З січня наступного року здійснюватиметься приписка до призовних дільниць

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в січні – березні 2021 року в області буде проводитися приписка до призовних дільниць громадян України чоловічої статі 2004 року народження, які постійно або тимчасово проживають на території Вінницької області.

До призовних дільниць щороку протягом січня-березня приписуються громадяни, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (військовими комісаріатами) згідно постанови Кабінету міністрів України від 21.03.2002 року № 352 (зі змінами), протягом січня-березня проводиться виклик юнаків за повісткою до районних (міських) ТКЦ та СП (військових комісаріатів) з метою взяття на первинний військовий облік та визначення ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Громадяни, які мають групу інвалідності або за станом здоров’я не можуть прибути до районних (міських) ТКЦ та СП (військових комісаріатів) можуть надати підтверджуючі документи про стан здоров’я через близьких родичів (мати, батько, дружина). – йдеться на сайті Вінницької ОДА.

У повідомленні наголошують, що приписка до призовних дільниць проводиться виключно для уточнення інформації, щодо взяття на військовий облік та визначення придатності до проходження військової служби.

В районах (містах) Вінницької області приписка буде проводитися на стаціонарних, спеціально обладнаних призовних дільницях району (міста).

До призовних дільниць районів області в січні – березні 2020 року було приписано і прийнято на військовий облік 6602 юнаків Вінничан.

За додатковою інформацією завжди можна звернутися на Call-центр Збройних Сил України — 0800500410, (044) 454-44-99.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *