З російського полону повернули ще 107 воїнів

З російського полону повернули ще 107 воїнів

З російського полону сьогодні шляхом обміну 107 на 107 повернулися додому наші захисники. 107 воїнів, більшість з яких були поранені у боях, серед яких також захищали “Азовсталь”, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Про черговий обмін полоненими інформацію оприлюднив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак. 

З російського полону повернули 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта.

  • Ми повернули додому багатьох поранених у боях. Зокрема, нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із «Азовсталі», хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії, – розповів Єрмак.

За його словами, додому повернули наших хлопців із ЗСУ, ВМС, ТрО, ДПСУ, НПУ, ДССТ, нацгвардійців, серед яких троє “азовців”. 74 бійця захищали “Азовсталь”. Деякі добровольцями летіли вертольотом у Маріуполь, щоб рятувати життя і воювати за місто.

За словами керівника Офісу президента, чимало військових зазнали поранень ще у березні.

  • Держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них. Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за якісну роботу. Вдячний всій команді, – написав Андрій Єрмак.

До речі, з початку повномасштабної війни з полону вдалося повернути уже 1137 людей. За даними, які озвучив уповноважений з питань безвісти зниклих Олег Котенко, в Україні наразі близько 7000 зниклих безвісти. Однак  будь-які цифри, які виходять безпосередньо з зони бойових дій, завжди перебувають у стані уточнення.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *