З понеділка запрацюють дитячі садочки Хмільника! А від завтра – Центр надання адмінпослуг знову прийматиме відвідувачів

– Міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила відкриття закладів дошкільної освіти з 17 серпня 2020 року, тобто з понеділка. Таке рішення ухвалено 12 серпня в ході  позачергового засідання Комісії на підставі результатів перевірки Держпродспоживслужби та з урахуванням епідситуації у громаді. Також цим рішенням відновлено роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Хмільницької міської ради з 13 серпня, тобто від сьогодні.

Щоправда, дитячим садочкам дозволено відкритися за певних умов, коли відвідування цих закладів і перебування в них буде не більше 50% дітей від їх спискового складу. При цьому, як зазначається в рішенні Комісії, у  першу чергу перевага буде надаватися дітям, батьки яких працюють. Тому батькам треба буде подбати про те, щоб надати адміністрації дошкільного закладу довідку з місця роботи.

На управління освіти міської ради покладено контроль за дотриманням Тимчасових рекомендацій  щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину відповідно до державних санітарних норм і вимог.

Управління освіти уповноважено невідкладно провести навчання з персоналом дитсадків щодо правил роботи в умовах адаптивного карантину та забезпечити працівників ДНЗ необхідними засобами індивідуального і колективного захисту.

Ми запитали в управлінні освіти міської ради про те, які ж дитячі садочки вже готові з понеділка приймати своїх маленьких вихованців. Нам повідомили, що це ДНЗ №3, ДНЗ №5 та ДНЗ №7. У ДНЗ №1 проводяться планові ремонтні роботи.

З 14 серпня Центр адмінпослуг відновлює роботу в умовах карантину

Таке рішення ухвалила міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом міського голови Сергія Редчика на позачерговому засіданні 12 серпня 2020 року. Отже, з 14 серпня 2020 року, ЦНАП м. Хмільника прийматиме громадян відповідно до затвердженого графіку.

На території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади продовжують діяти карантинні обмеження, а тому Комісія вказала керівникам виконавчих органів міської ради та Центру надання адмінпослуг у м. Хмільнику про необхідність дотримуватися урядових рішень та постанов Головного державного  санітарного лікаря України, а також рішень міської та обласної Комісій з ТЕБ та НС для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19.

Таким чином за рішенням Комісії в міській раді все ще буде обмежено індивідуальний прийом громадян. Надання послуг громадянам буде зосереджено виключно через ЦНАП за умови дотримання правил адаптивного карантину.

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *