З понеділка всі школи Хмільницької громади навчатимуться дистанційно, вже другий день на онлайн-навчанні – дві школи

З понеділка всі школи Хмільницької громади навчатимуться дистанційно, вже другий день на онлайн-навчанні – дві школи

Педагогічними радами закладів освіти було вирішено з 18 лютого запровадити дистанційне навчання  у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 міста Хмільника та Куманівецькій школі. Причиною такого рішення стало збільшення захворюваності  на COVID-19,  з метою запобігання поширенню  коронавірусної хвороби, збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу,  а також в зв’язку з лютими морозами.

Сьогодні ж стало відомо, що педагогічні ради всіх закладів освіти Хмільницької громади вирішили уже з понеділка перейти на “дистанційку”. Така форма навчання у школах Хмільницької громади триватиме орієнтовно до кінця лютого.

Нагадаємо, тиждень тому Міністерство освіти України рекомендувало всім закладам освіти перейти на дистанційне навчання через складні погодні умови та зниження температури.

  • Дистанційне навчання у школах триватиме до кінця лютого, але впродовж цього періоду будемо діяти по ситуації: якщо ситуація з захворюванням покращуватиметься і настануть сприятливіші погодні умови – тоді школярі повернуться на очне навчання раніше, – прокоментувала для NEWS Хмільника начальниця відділу освіти Хмільницької міської ради Галина Коведа.

Що стосується навчальних закладів Хмільницького району, поки що шкільні педагогічні ради вирішують, чи навчатимуться учні району дистанційно, чи продовжать навчатися у звичному режимі.

,

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *