З понеділка на Хмільниччині вимикатимуть світло: де саме і коли

З понеділка на Хмільниччині вимикатимуть світло: де саме і коли
Spread the love

В зв’язку з ремонтом повітряних ліній електропередач та обладнань підстанції працівники акціонерного товариства “Вінницяобленерго” вимикатимуть світло в населених пунктах Хмільниччини. Планові відключення електроенергії плануються з 13-го по 17 вересня.

13 вересня (8.00 – 17.00)

 село Війтівці – вулиця Польова 1,10,11,11A,12,13,14,15,16,17,17А,18,19,19А,2,20,21,21А,23,24,24А,25,26,27,28,28Б,29,3,30,31,32,39,4,5,7,7А,8,9; вулиця Садова 21,25,29,30.

Село Кустівці – вулиця Лісова 1,10,11,13,15,16,18,19,1А,20,21,22,26,27,28,29,31,37,39,4,41,42,46,47,48,50,52,6; вулиця Пушкіна 2,3,5; вулиця Чапаєва 6.

Село Рибчинці – вулиця Козацька 1,105,11,125,127,131,133,135,137,139,14,15,158,16,164,19,21,22,23,24,26,29,31,33,39,43,45,47,49,51,53,57,61,69,7,71,75,9,91; провулок Козацький 13,29.

Село Вугли – вулиця Суворова 1,11,12,13,13,16,18,19,2,21,22,23,25,28,3,30,4,5,6,7А, 8,9.

14 вересня (8.00 – 17.00)

Село Малий Митник – вулиця Козлова 1,10,11,12,15,16,17,18,19,2,3,4,5,6,7,8,9.

Село Великий Митник – вулиця Гагаріна 1,1,10,11,12,13,14,14А,15,16,17,18,19,2,22,22А,23,24,25,26,27,28,29,31,32,34,36,37,38,4,40,41,43,44,45,46,49,5,51,51А,51А,55,57,6,7,8,9,вул. Гагаріна Н/У; * Перемоги 3; провулок 1-й Гагаріна 1,11,11А,13,15,3,3А,5,7,8,9; провулок 1-й Центральний 2,7; провулок 2-й Гагаріна 1,4,6,8.

Село Рогинці – вулиця Весняна 1,10,12,13,14,15,16,17,18,2,21,23,25,27,29,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Польова 1,10,11,14,15,18,19,2,20,22,23,24,3,5,6,8,9; вулиця Пушкіна 7.

Село Гнатівка – вулиця Зелененька 10,3,4,5,6; вулиця Л. Українки 1,10,12,13,13,14,16,2,20,21,23,24,25,28,3,32,36,38,4,5,7,8,9; вулиця Миру 1,10,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,27,29,31,35,37,39,4,5,6,7,8,9; вулиця Молодіжна 1,10,11,12,15,2,3,4,5,6,8,9; вулиця Перемоги 12,13,14,15,16,18,2,20,3,5,6,8,9; вулиця Польова 3,4,5,6; вулиця Садова 2; вулиця Шевченка 1,3,9; вулиця Я. Шпорти 13,2,5,6,7,9; провулок Миру 3,4,7.

Село Сальниця – вулиця Європейська 1,10,11,12,13,14,15,18,2,21,23,25,27,29,4,5,6,8; вулиця Сонячна 1,10,12,18,20,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Тимірязева 1,11,12,13,14,15,19,21,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Травнева 1,3.

Село Скаржинці – вулиця Вишнева 1,11,13,14,15,17,18,19,2,22,24,25,26,27,28,29,30,31,34,36,4,40,41,42,43,45,48,49,50,52,53,54,55,56,57,58,59,6,60,61,62,63,64,8; вулиця Л.Українки 1,10,100,101,102,105,11,110,111,12,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,24,25,26,27,28,29,3,31,32,33,34,35,37,39,4,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,5,51,52,53,54,55,56,57,59,6,60,61,62,64,65,67,68,7,70,71,72,73,75,77,78,79,80,81,82,82,84,85,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99; вулиця Парсяка 1,10,12,13,14,15,16,18,19,2,20,22,23,24,25,26,3,30,31,33,34,34,35,36,38,4,40,41,42,43,45,46,47,49,5,51,53,54,55,57,58,59,6,60,61,62,64,65,66,67,68,69,7,70,71,71А,73,74,75,76,77,81,84,85,86,87,89,90,92; вулиця Столярчука 1,10,12,13,15,16,17,18,19,2,20,21,22,25,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,4,44,45,5,51,52,53,54,58,6,60,63,64,65,7,8,9; вулиця Центральна 1.

Село Березна – вулиця Забужжя 1,10,12,13,14,16,17,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,32,33,34,35,38,39,4,40,43,44,45,47,48,49,5,50,51,52,53,54,55,56,57,7,8,9.

Село Крутнів – вулиця Коцюбинського 1,12,13,14,16,19,3,4,5,6,8,9; вулиця Миру 18,5А; вулиця Перемоги 1,10,11,12,13,14,16,17,18,2,21,22,23,24,25,29,3,30,31,32,34,35,36,37,39,4,40,41,42,43,44,46,47,48,49,5,6,9; провулок Миру 1,11,12,13,16,2,3,4,5,6,6,7,8,9; провулок Польовий 1,11,2,3,4,5,6,8,9.

Село Лелітка – вулиця Дружби 1,10,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,24,24А,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,34А,35,36,37,38,39,4,40,41,42,43,44,7,8,9; вулиця лелітська 12,13,19,2,21,25,26,27,3,4,5,8,9; вулиця Л. Українки 1,10,11,12; вулиця Л. Українки 12А; вулиця Л. Українки 15,16,16А,17,18,19,2,21,22; вулиця Л. Українки 23А; вулиця Л. Українки 24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,34,35,36,39,4,40,42,43,44,45,46,47,48,49,49А,5,50,51,52,53; вулиця Л. Українки 53А; вулиця Л. Українки 6,7,8,9; вулиця Перемоги 57; вулиця Садова 10,11,12,13,14,14,15,16,17,18,1А,2,20,21,22,23,23А,24,25,26,27,28,29,3,31,32,34,35,37,38,4,40,42,43,44,45,46,47,48,5,51,6,7,8,9; вулиця Соснова 54; вулиця Шевченка 1,10,11,12,12А,13,14,15,16,17,18,2,20,22,24,25,26,27,28,29,3,30,30А,31,32,33,34,36,37,38,39,4,41,43,44,45,46,47,50,52,53,54,55,56,59,6,61,63,7,8; провулок Садовий 1,12.

Місто Хмільник – вулиця Висоцького 1,11,15,18,2,23,25,27,31,37,37А,39; вулиця Гончара 5,9; вулиця Запорізького Козацтва 6; вулиця Західна 1; вулиця Збанацького 1,18; вулиця Південнобузька 1,11,15,2,21,23,27,29,3,37,39,4; вулиця Польова 10,16,17,18,2,6,8; вулиця Свято-Троїцька 111,113,117; вулиця Черешнева 11,3.

Село Чудинівці – вулиця 1 Травня 1,12,14,15,16,18,19,1А,21,22,24,25,27,3,30,31,32,34,37,40,42,44,45,47,49,5,52,53,59,6,62,63,64,65,66,68,7,70; вулиця Гагаріна 1,10,11,13,15,16,18,19,20,21,22,23,29,4,5,6,8; вулиця Забужжя 1,10,13,14,16,17,2,20,21,22,23,24,25,26,28,3,30,31,32,33,34,35,36,39,4,5,6,7,9; вулиця Кармелюка 1,10,11,14,16,4,6,8; вулиця Молодіжна 1,2,3; вулиця Пирогова 1,10,11,12,14,16,17,18,19,2,20,26,27,28,29,3,30,31,34,4,5,7,9; вулиця Шевченка 10,11,12,13,14,16,18,19,19А,2,22,24,28,29,31,33,6,7,8,9.

15 вересня (8.00 – 17.00)

Село Куманівці – вулиця Гагаріна 1,10,13,14,15,16,17,18,2,21,22,3,4,5,7,8,9; вулиця Гуцаливка 1,10,11,14,16,18,2,21,22,24,25,28,4,6,7,8,9; вулиця Космонавтів 10,11,13,14,15,16,17,18,19,1А,1Б,2,21,23,24,26,27,28,29,3,30,33,34,5,6,7,9; вулиця Садова 1,10,12,13,15,16,17,18,19,2,22,25,26,27,28,29,30,31,4,8,9; провулок 1-й Космонавтів 1,10,2,3,5,6,8; провулок 2-й Космонавтів 1,2,3, вулиця Столярчука 10,11,12,13,15,2,20,21,22,24,25,29,3,30,33,34,35,36,37,39,4,41,42,44,46,48,5,6,8,9; вулиця Шкільна 1,10А,11,13,14,15,17,18,19,2,20,21,3,4,5,6,9; провулок Столярчука 1,10,11,2,5,6,8,9.

Село Білий Рукав – вулиця Гагаріна 1,10,11,12,13,14,15,16,17,19,2,20,3,4,5,6,7,вул. Гагаріна Н/У; вулиця Дружби 1,10,11,2,3,6,7,8,9; вулиця Космонавтів 3,4,5,6,8; вулиця Набережна 1,10,13,15,16,17,3,4,7,8; вулиця Перемоги 10,11,13,14,15,16,17,18,1А,20,3,5,7,9; вулиця Першотравнева 10,11,13,14,15,16,18,19,2,21,22,23,24,25,28,29,3,31,33,5,6,8,8,9; вулиця Польова 1,2,3,4; вулиця Соборна 1,10,11,13,14,15,16,17,18,19,1А,2,21,22,23,24,25,26,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,36А,37,38,4,40,41,42,43,45,45А,46,46А,47,48,49,5,51,52,53,54,56,56А,57,59,64,65,67,68,69,7,73,75,77,79,8,81,83,85,9; вулиця Тупік Нивки 1,2,5; вулиця Хмільницька 1А,2,2,3,4; вулиця Шевченка 1,10,11,13,15,17,19,2,20,21,22,25,26,27,29,30,31,32,33,35,36,36,37,4,41,42,42,43,44,46,47,48,4А,50,50,55,56,57,58,59,61,62,64,65,66,67,68,69,7,72,73,75,76,77,78,79,80,81,84,85,88,90,91,93,94,95,96,98,99; провулок Тихий, 5.

Село Сербанівка – вулиця Гагаріна 11,17,17А,19,2,24,25,27,29,3,4,6,7,8,9; вулиця Карпатська 1,10,4,5,7,9; вулиця Комарова 2,5,6,8; вулиця Космонавтів 3,7,8; вулиця Незалежності 1,11,13,15,16,17,18,1А,2,21,23,24,26,28,29,3,30,32,33,36,38,4,6,7,8,9; вулиця Озерна 12,2,3; вулиця Соборна 1,11,13,16,17,18,19,20,22,23,24,25,26,27,29,30,31,34,35,36,38,40,41,42,45,46,47,48,5,50,52,53,54,56,57,6,60,61,62,63,64,65,7,8,9; вулиця Хмільницька 1,2,5,6,7,9; вулиця Шкільна 6,7; провулок Космонавтів 4; провулок Тихий 3,5; провулок Тупік 4; провулок Шкільний 1,13,15,3,5,7.

Село Сьомаки – вулиця Білорукавська 1,11,13,14,15,17,19,21,22,24,3,6; вулиця Ковалівка 1,10,11,13,14,15,17,19,2,20,21,22,23,25,26,27,29,32,35,36,37,38,39,4,42,43,44,46,5,6,7,9; вулиця Миру 10,13,14,3,вул. Миру Н/У; вулиця Молодіжна 1,10,12,13,14,16,19,20,20А,3,4,5,7; вулиця Шабовти 1,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,23,23/1,24,25А,26,27,29,31,34,4,5,6,8; вулиця Я.Ротая 12,13,14,15.

Село Філіопіль – вулиця Гагаріна 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,36,4,6,8,9; вулиця Гнатюка 1,10,11,13,14,15,16,17,19,2,20,24,26,27,28,29,3,30,31,32,4,5,6,7,8,9; вулиця Зірка 1,10,11,13,14,15,2,4,5,6,7,8,9; вулиця Молодіжна 7; вулиця Садова 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,4,5,6,7,9; вулиця Центральна 10,12,14,15,16,17,18,19,2,20,21,23,24,25,25,26,27,29,3,30,31,33,34,35,37,38,39,4,40,41,43,44,46,47,48,5,50,52,54,55,55,6,7,8,9; вулиця Шевченка 1,10,11,12,13,14,15,17,18,19,2,3,7,8,9; провулок Шевченка 1,11,12,13,16,2,6,6А,7,8,9.

Село Морозівка – вулиця Каховська 1,10,11,12,13,14,15,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Л.Українки 1,10,11,12,13,3,40,7,8; вулиця Миру 1,10,11,12,13,14,14А,15,16,17,18А,19,2,20,21,22,23,25,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,39,40,41,42,44,45,46,47,48,49,50,52,53,55,7,8,9; вулиця Набережна 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,3,4,6,7,8,8А,9; вулиця Шевченка 11,15,18,19,20,21,22,23,24,27,28,29,3,32,33,37,38,4,40,42,44,45,47,48,5,50,52,53,54,54,56,57,58,59,7,9.

Місто Хмільник – вулиця Староміська 10,11,12,13,14,15,16,16,17,18,19,21,22,23,24,25,27,28,29,3,31,32,33,34,35,36,39,39А,4,40,41,47,49,5,6,6,7,8,9; вулиця Ш.Алейхема 1,11,13,13А,15,17,19,21,25,27,5,7,9; * Перемоги 7.

16 вересня (8.00 – 17.00)

Село Порик – вулиця Чкалова 1,11,12,13,15,16,17,18,20,23,24,27,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Ювілейна 10,11,12,13,19,21,23,25,27,29,3,33,35,37,39,4,43,45,49,5,51,53,6А,7,8.

Село Рогинці – вулиця Сонячна 1,10,13,14,16,18,19,20,3,6,7,9; вулиця Чапаєва 3,4,5,6; вулиця Шкільна 2,3,5,5,6,8,9.

Село Рибчинці – вулиця Козацька 1,105,11,125,127,131,133,135,137,139,14,15,158,16,164,19,21,22,23,24,26,29,31,33,39,43,45,47,49,51,53,57,61,69,7,71,75,9,91; провулок Козацький 13,29.

Місто Хмільник – вулиця 1 Травня 11,11А,11А,11А,13,135,15,17,23ГАРАЖ,24,54,54,56,56,58,58,6,60,60,62,66,66,вул. 1 Травня 62 ГАРАЖ Б,вул. 1 Травня Н/У; вулиця Ватутіна 14,14,7; вулиця Виноградна 2,20; вулиця В. Івасюка 19,21; вулиця Кутузова 133; вулиця Липова вул. Липова 33 (Гараж; вулиця Монастирська 1,1,56,62; вулиця Полтавська 32; вулиця Пушкіна 135,15; проспект Свободи 11,13.

17 вересня (8.00 – 16.00)

Село Колибабинці – вулиця Колгоспна 11,12,13,14,16,17,2,20,4,58,6,7,9; вулиця Першотравнева 11,12,13,14,158,17,19,21,22,24,25,29,3,31,32,33,36,38,40,41,42,43,45,46,47,48,50,54,55,56,6,7; вулиця Польова 11,12,15,17,18,19,2,20,21,25,29,35,5,8; вулиця Поштова 12,13,15,2,4,5,7,8; вулиця Сойнікова 13,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,27,28,28А,29,31,32,34,35,36,4,42,48,49,5,50,52,56,57,61,63,65,67,68,8,8,9; провулок Сойнікова 10,12,5,6.

Село Уланів – вулиця Березнянська 10,12,13,16,17,18,19,20,21,22,22А,23,24,25,26,28,29,3,30,32,33,35,36,39,4,40,41,43,44,45,6,7,8; вулиця Замостянська 1,10,11,12,13,14,16,17,2,20,20А,21,22,24,26,28,29,3,30,4,4,5,5А,7,9; вулиця Острозького 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,21,22,23,3,4,42,6,7,8,9.

Село Маркуші – вулиця Б. Хмельницького 1,10,12,15,16,17,18,19,2,20,22,28,28,29,3,30,31,32,34,34,38,4,5,7; вулиця Вишнева 10,11,12,13,14,15,16,18,2,21,23,24,25,26,28,3,6,8,9; вулиця Гагаріна 11,13,15,16,17,19,2,21,25,26,28,30,31,34,38,4,40,44,46,48,5,50,52,7,8,9; вулиця Зарічна 10,11,12,13,14,15,16,18,19,20,22,23,24,27,29,3,31,34,36,38,4,44,5,6,7; вулиця І.Богуна 1,2,3,4,5,6; вулиця Мічуріна 1,10,11,13,16,17,18,19,1А,20,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,37,4,41,42,43,44,49,5,51,52,53,54,58,6,60,7,8,9; вулиця Молодіжна 2,3,5; вулиця Набережна 1,2,4,5,7; вулиця Робітнича 1,11,12,13,14,15,17,18,19,20,21,24,36,5,54,6,9; вулиця Садова 13,14,16,19,2,22,24,28,3,30,32,4,40,42,43,5,60,62,66,72,8,9; вулиця Т. Шевченка 1,10,12,13,14,15,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,31,34,36,37,38,39,4,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,55,56,57,58,6,60,62,7,8,9; вулиця Українська 10,11,14,16,18,2,20,21,24,25,27,3,35,43,45,47,49,5,51,8,9; вулиця Хутір 1,2,3,4,5,6; вулиця Широка 1,10,11,15,19,2,3,4,5,6,9; провулок Б. Хмельницького 10,12,14,16,18,2,5,9; провулок Український 1,10,11,15,17,19,2,21,3,4,5,6,7,8,9.

Село Митинці – вулиця Гоголя 10,11,12,13,14,15,17,18,19,2,20,21,23,24,25,26,27,28,31,32,34,4,40,5,6,7; вулиця З.Космодем’янської 1,10,11,18,19,21,22,23,26,28,34,4,7,8,9; вулиця Івана Франка 11,12,13,14,15,18,19,2,20,21,22,23,25,26,27,28,29,3,30,31,33,35,39,4,41,5,6,7,8; вулиця Л. Українки 1,10,11,12,14,16,19,2,20,20,22,24,28,3,30,4,8,9; вулиця Польова 10,12,14,15,17,18,19,2,23,25,29,4,5,6,9; вулиця Соборна 1,11,12,13,15,17,18,19,27,3,30,32,33,39,41,6,7,8,9; вулиця Сонячна 1,10,13,14,19,21,22,24,25,27,28,29,31,33,37,39,41,43,49,8; провулок Сонячний 10,16,18,2,20,24,3,4,5,6,7,8.

Село Рибчинці – вулиця 1 травня 1,10,11,12,13,16,18,19,2,20,21,23,24,25,26,27,29,3,30,31,32; вулиця 1 травня 34; вулиця 1 травня 35,37,39,4,41,5,7,8,9; вулиця Гишківка 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,26,27,28,29,3,30,32,36,37,38,39,4,40,41,42,44,45,46,48,49,5,50,51,52,7; вулиця Козацька 1,102,103,104,105,106,108,109,11,110,111,113,115,116,118,119,12,120,121,124,125,126,127,130,131,132,133,134,135,136,137,139,14,142,144,15,158,16,160,162,164,19,2,21,22,23,24,26,29,30,31,32,33,34,38,39,4,40,42,43,44,45,46,47,49,50,51,53,54,55,57,58,60,61,64,66,68,69,7,70,71,72,73,74,75,76,79,8,80,81,82,83,84,85,86,88,89,9,91,92,93,94,95,96,97,98; вулиця Л. Українки 1,100,102,103,105,107,108,109,11,111,112,113,117,119,12,120,121,122,123,124,126,127,128,130,132,133,135,14,140,142,144,146,148,15,152,156,158,160,164,168,170,172,176,178,18,182,184,186,188,19,190,192,196,2,20,200,201,204; вулиця Л. Українки 206; вулиця Л. Українки 208,21,212,218,22,222,224,228,230,230,232,233,25,26,27,28,29,30,31,32,34,35,36,37,38,39,4,40,43,44,46,47,49,5,50,51,52,54,55,56,57,58; вулиця Л. Українки 59; вулиця Л. Українки 6,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,7,72,73,74,75,76,77,78,80,81,82,84,86,87,88,89,90,91,92,93,96,97,98; вулиця Молодіжна 4; вулиця Писарівка 1,10,12,13,15,18,19,20,21,22,24,25,26,28,29,30,31,32,34,35,39,4,40,41,42,43,45,46,5,50,52,6,8,9; вулиця Польова 1,3; вулиця Шкільна 20,7; провулок Козацький 1,11,12,12А,13,14,15,16,17,18,19,20,21,23,25,27,29,3,31,35,5,7,8,9; провулок Шкільний 1,11,13,17,2,21,23,25,29,34,37,4,5,9.

Село Уланів – вулиця Гагаріна 1,10,11,11А,12,14,14А,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,3,30,31,32,33,34,35,36,38,39,4,40,42,44,5,6,7,8,9; вулиця Колибня 1,10,12,13,14,15,17,18,19,1А,2,20,21,23,24,25,26,26А,27,29,30,31,32,34,36,36А,38,39,4,42,44,46,47,48,5,52,52,53,6,7,8; вулиця Коцюбинського 1,10,11,12,13,14,15,16,18,2,24,26,3,30,4,4А,5,6,6А,7,8,9; вулиця Синьоводська 1,10,11,13,15,16,17,18,19,20,21,5,5,7,8,9; вулиця Тимощука 1,12,13,14,16,17,18,20,22,4,5,6,7,9.

Місто Хмільник – вулиця 1 Травня 15,15; вулиця Котляревського 141,43,45,47,49,51,53,54,55,57,58,60,61,62,63,64,65,66,68,69,70,72,74,76,78,80,80А,82,84; вулиця Сергія Муравського 3,3,5,5; вулиця Соборності 16; вулиця Столярчука 14,29,29,31,31,37,48,50,50А,58; провулок Столярчука 1,11,123,136 (ГАРАЖ),18 (ГАРАЖ),19,2,29,3,33,3А,48,5,7,9, вулиця 1 Травня 22,24,24,38,38; вулиця Кутузова 10,11,11А,12,14,15,16,18,19,20,21,21А,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,35,4,5,6,7,8; вулиця Суворова 10,11,12,13,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,40,42,44,46,48,5,50,6,8,8,9.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *