З понеділка хмільницькі учні повернуться до навчання

З понеділка хмільницькі учні повернуться до навчання

Днями міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зазначав, що освітній процес мають запустити, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє. Вчора у Вінниці вирішили з 14 березня відновити дистанційне навчання для учнів. Так само з понеділка дистанційне навчання буде і в хмільницьких школярів, проте з нововведеннями з огляду на воєнний стан у країні.

Уроки будуть починатися о 8:30 за гнучким розкладом. За розкладом буде 3-4 уроки в день із дотриманням умов воєнного стану та із урахуванням наявного штату педагогів у закладі.

У разі повітряної тривоги уроки будуть призупинені і відновлюватися після сигналу відбою тривоги.

Під час онлайн-уроків учні повторять раніше пройдений матеріал. Це необхідно для того, щоб поступово повернути дітей до звичного навчального ритму.

І вже після повернення до мирного життя учні зможуть надолужити пропущений матеріал. Для цього буде скориговано програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації.

  • Діти, які змушені були тимчасово змінити місце проживання, та приїхали до нас із інших регіонів, за заявою одного з батьків можуть бути зараховані до школи, яка найближче до місця їхнього теперішнього перебування та долучитися до дистанційного курсу навчання, – зазначили у Хмільницькій міській раді.

А для батьків дітей, які втекли від війни і тимчасово проживають у Хмільницькій громаді, міськрада пропонує заповнити Google Форму – онлайн-реєстрацію учнів ЗЗСО на навчання з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *