З початку року зафіксовано уже десятки випадків незаконних оборудок водіїв через небажання перереєструвати авто

З початку року зафіксовано уже десятки випадків незаконних оборудок водіїв через небажання перереєструвати авто

В Міністерстві внутрішніх справ України водіїв закликали завжди проходити офіційну перереєстрацію у сервісному центрі МВС. Адже і початківці, і професійні водії з початку року вже “відзначилися” і нестимуть відповідальність перед Законом України.

  • Рік лише розпочався, а у сервісних центрах МВС уже зафіксовано десятки випадків, де первинний ідентифікаційний номер кузова змінений кустарним методом, – зазначили  у МВС України.

Наведемо реальні приклади. Перша історія сталася у сервісному центрі МВС Києва. Під час перереєстрації Opel Omega виявлено «перебиті» номери кузова. Умільці вирізали шмат металу з ідентифікаційним номером, а щоб приховати оборудку вварили на це місце деталь з номером іншого авто. Відвідувач розповів, що авто придбав за дорученням. Думки про те, щоб перереєструвати транспортний засіб у сервісному центрі МВС, навіть не виникало.

Друга історія – з Миколаєва. До місцевого сервісного центру МВС звернулася жінка. Її історія почалася два роки тому. Вона придбала автівку FORD Sierra за дорученням. Минув час, змінились плани, знайшла покупця і вони разом звернулися для перереєстрації. Адміністратор під час перевірки встановив, що номер двигуна перебуває в базі «Інтерпол». Надання послуги зупинили.

Через такі дії у так званих водіїв нині є проблеми із законом, цими справами займається поліція.

Нагадуємо, що купуючи вживане авто, слід завжди наполягати на офіційній перереєстрації у сервісному центрі МВС. Тут адміністратори перевірять ТЗ за всіма наявними базами. І це є гарантією надійної купівлі авто, адже у разі виявлення Експертною службою МВС змін у номерах кузова чи двигуна, авто відправлять на штрафмайданчик і передадуть матеріали до поліції. Відтак новоспечений власник залишиться і без авто, і без грошей.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *