З початку року на дорогах Вінниччини загинули два кермувальника двоколісного транспорту

З початку року на дорогах Вінниччини загинули два кермувальника двоколісного транспорту

Згідно статистики вінницької поліції, з початку року 12 неповнолітніх водіїв двоколісних постраждали в аваріях на території нашої області, з них – двоє загинули. Про це інформує ГУ Національної поліції у Вінницькій області, передає NEWS Хмільника.

У поліції нагадали про основні правила та вимоги до власників двоколісного транспорту.

Для керування мототранспортом необхідно мати:

  • посвідчення водія з відповідною категорією,
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та державні номерні знаки.

УСІ двоколісні транспортні засоби мають бути застраховані. За невиконання вищезазначених вимог встановлено адміністративну відповідальність.

Водій двоколісного транспортного засобу є повноцінним учасником дорожнього руху та зобов’язаний дотримуватись правил поведінки на дорозі.

Водій мототранспорту та його пасажири повинні їхати в застебнутих шоломах. Не можна брати пасажиром дитину зростом менш як 145 см або віком менше ніж 12 років.

Водій двоколісного мотоцикла та мопеду не має права брати участь у буксируванні.

Технічний стан двоколісних транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Поліціянти звернулися до водіїв з проханням звернути увагу на обмеження швидкості руху, обгін та проїзд перехресть.
До уваги дорослих! Забороніть дітям, які не мають відповідного посвідчення та не досягли 16-річного віку, керувати мопедами, моторолерами чи іншими двоколісними транспортними засобами з об’ємом двигуна до 50 куб. см або електродвигуном до 4 кВт.
Для керування квадро- і трициклом, мотоколяскою або іншим триколісним (чотириколісним) ТЗ з максимальною масою не більше 400 кг, водій має досягнути 18-річного віку та мати посвідчення водія категорії В1.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *