З початку року на дорогах області постраждало 24 дитини, одна дитина загинула

З початку року на дорогах області постраждало 24 дитини, одна дитина загинула

За два місяці цього року у Вінницькій області сталось 19 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждало 24 дитини і одна, на жаль, загинула.  Тож поліціянти Вінниччини нагадали громадянам про правила дорожнього руху, адже скоро, у весняно-літній період, на вулицях і дорогах частіше гулятимуть діти.

Дорослим разом із дітьми потрібно приділити увагу правилам поведінки на дорогах, розібрати різні ситуації і переконатись у тому, що дитина знає, як діяти в різноманітних ситуаціях, які можуть виникнути на дорозі.

Варто обговорити із малечею маршрути щоденного прямування (до школи та додому) місця, де дозволено переходити проїжджу частину дороги та звернути увагу на те, де це робити категорично забороняється.

  • Шановні дорослі! Не залишайте дітей без нагляду біля проїжджої частини, постійно нагадуйте їм про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та самі показуйте позитивний приклад, як необхідно поводитись на проїжджій частині, – звернулися правоохоронці до батьків.

Також поліціянти закликати бути обачними на дорогах водіїв, адже з приходом весняно-літнього періоду діти розпочнуть катання на велосипедах, самокатах, скейтах, роликах та ін.

  • Аби уникнути дорожньо-транспортних пригод, будьте обачними під час руху поблизу шкіл, дошкільних навчальних закладів, дитячих майданчиків та інших місць перебування неповнолітніх. Під час наближення до пішохідних переходів знижуйте швидкість, аби не втратити можливість швидко зорієнтуватися на зміну обстановки, – нагадали в поліції.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *