З початку повномасштабного вторгнення найбільших руйнувань в області зазнала Калинівська громада Хмільницького району: Сергій Борзов у спецефірі марафону “Єдині новини”

З початку повномасштабного вторгнення найбільших руйнувань в області зазнала Калинівська громада Хмільницького району: Сергій Борзов у спецефірі марафону “Єдині новини”

Начальник ОВА Сергій Борзов дав інтерв’ю в рамках спецефіру марафону «Єдині новини» на площі Перемоги у Вінниці, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на офіційний сайт Вінницької обласної військової адміністрації.

Під час спецефіру телеканалу “Рада” Начальник ОВА Сергій Борзов розповів про ліквідацію наслідків ракетного удару 14 липня, облаштування укриттів та підготовку освітніх закладів до нового навчального року.

У розмові з журналістами Сергій Борзов уточнив, що найбільших руйнувань Вінниччина зазнала ще у лютому, коли російські ракети обстріляли Калинівську територіальну громаду. Тоді було найбільше зруйновано житлових будинків. Були вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, значні пошкодження фасадів. Але на сьогоднішній день усе це вже відновили за кошти місцевої адміністрації та меценатів.

За словами Сергія Борзова, у Вінницькій області загалом було пошкоджено 10 об’єктів медичної інфраструктури, і попри це вони не переставали працювати. Також на території області було зруйновано 6 адмінбудівель, пошкоджений Вінницький аеропорт, телевежа…

  • Внаслідок обстрілу Вінниці 14 липня було пошкоджено майже 50 будинків, з яких 25 – приватні будинки. Будемо заміняти вікна, двері, лагодити дахи. До кінця літа все буде відновлено, – запевнив Сергій Борзов.

Під час телеефіру було наголошено, що саме у  будівлі Будинку офіцерів були концертний зал, танцювальні гуртки, зали для проведення лекцій, навчальні класи, гуртки та клуби різної тематики, куди того дня на заняття мали прийти діти…

Що стосується бомбосховищ, то голова ОВА зазначив, що в області налічується 815 бомбосховищ різних форм власності. На Вінниччині уже перевірено 57% захисних споруд.

Особливу увагу влада приділяє укриттям  і захисним спорудам до початку освітнього сезону. На сьогодні уже 61% укриттів готові до навчального процесу.

Ілюстративне фото – MediaLab.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *