З початку 2021 року на Хмільниччині зареєстровано 250 нових випадків захворюваності на COVID-19: ситуація залишається складною

З початку 2021 року на Хмільниччині зареєстровано 250 нових випадків захворюваності на COVID-19: ситуація залишається складною

Епідемічна ситуація по захворюваності на COVID-19 в Хмільницькому районі складна,
кількість хворих стрімко зростає, з початку 2021 року зареєстровано 250 нових випадків,  за 9 місяців 2020 року  (з початку пандемії ) – 567.
Всього по району з початку пандемії зареєстровано 817 випадків захворювань на COVID-
19, одужало 650 осіб, померло від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою 19 осіб, із яких 4 – в січні 2021року, серед захворілих – 38 дітей, 78 медичних працівників та 63 працівники закладів освіти.
Для профілактики захворювання на COVID-19 та недопущення спалаху коронавірусної  хвороби слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

  • Жителям і гостям міста та району під час перебування в громадських будинках і спорудах, закладах торгівлі тощо необхідно використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски.
  • Уникати скупчення людей, рекомендовано дотримуватись соціальної дистанції не менш 1,5 метрів від інших людей; уникати близького контакту з особами, які кашляють або мають симптоми гострого респіраторного захворювання.
  • Дотримуватись гігієни рук: часто та ретельно мити руки з милом не менше 20 секунд,
    обробляти руки дезінфікуючими засобами. Дотримуватись етикету кашлю. При підвищенні температури тіла, кашлю, ускладнення дихання та інших симптомів гострих респіраторних захворювань необхідно терміново звернутись до сімейного лікаря. При контакті з хворими на COVID-19 є обов’язковою процедура самоізоляції на 14 днів.
  • Перевізникам необхідно забезпечити регулярну дезінфекцію транспортних засобів,
    перевезення пасажирів здійснювати в межах кількості місць для сидіння та в масках або респіраторах.
  • Керівникам закладів торгівлі, громадського харчування посилити контроль за проведенням дезінфекції приміщень та контактуючих поверхонь і забезпечити дотримання відстані між клієнтами не менше 1,5 м та використання відвідувачами і працівниками засобів індивідуального захисту.

За інформацією ВСП  Хмільницький  міськрайвідділ лабораторних досліджень  ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ  України». 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *