З наступного місяця на Хмільниччині стартує призовна кампанія: з якими змінами відбуватиметься призов громадян

З наступного місяця на Хмільниччині стартує призовна кампанія: з якими змінами відбуватиметься призов громадян

Призовна кампанія на Хмільниччині та в Україні відбуватиметься з 1 квітня по 30 червня. Наступна запланована на осінь –  жовтень-грудень.

Однак у цьогорічному призові відбулися певні зміни. Якщо під час минулих призовів строковиків спочатку направляли до навчальних центрів, а потім розподіляли по військових частинах, то нині весняних призовників одразу направлятимуть безпосередньо у військові частини, – повідомили на сайті  АрміяINFORM.

  • Цього року призовники проходитимуть базову підготовку одразу у військових частинах,прокоментував підполковник Роман Потерлевич, офіцер сектору комплектування територіального центру комплектування.
  • Там складають присягу, вивчатимуть особливості служби, спілкуватимуться з командиром й визначатимуться із фахом. А тільки після цього направлятимуть до навчальних центрів для навчання конкретній військовій спеціальності. Звісно, для командирів частин таке нововведення – на руку, адже спілкуючись із людиною, простіше визначити, хто на що здатен і кому який фах найкраще підійде.

Точної цифри новобранців призову «Весна-2021» у Вінницькому територіальному центрі комплектування ще не мають, та орієнтуються на показник – не менше ніж сім сотень призовників. Попередньо збільшили кількість «місць» прикордонники.

— Якщо під час минулого року до прикордонних частин ми призвали близько 30-40 осіб, то нині плануємо понад сотню. Цифри ще досить приблизні, та підготовка триває активними темпами вже кілька тижнів. Це і уточнення списків, вивчення справ, розпочали роботу медичні комісії, —  зазначив офіцер.

Перші відправки призовників до військових частин заплановано на квітень.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *