З нагоди Дня фізкультури і спорту було нагороджено кращих хмільницьких спортсменів

З нагоди Дня фізкультури і спорту було нагороджено кращих хмільницьких спортсменів
Spread the love

На Хмільницькому міському стадіоні відбулося нагородження кращих із кращих спортсменів, майстрів та ветеранів спорту, педагогів.

Першим отримав нагороду представник  команди Хмільницької ОТГ Юрій Стахов,  яка 9 вересня  в обласній спартакіаді  здобула третє місце.  Команді вручили грамоту управління фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації. Нагороди отримали також і переможці обласної спартакіади за зайняті перше та друге місця Михайло Власюк і Володимир Паламарчук.

Грамотами виконавчого комітету міської ради та грошовими винагородами привітали кращих спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання, які досягли високих результатів у навчально-виховному процесі в обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях за підсумками 2019-2020 навчального року  і  з нагоди Дня фізичної культури і спорту:

Олександр Недоснований – чемпіон та срібний призер відкритого Чемпіонату України серед багатоборців, багаторазовий чемпіон та призер області з легкої атлетики;

Дмитро Михайловський – чемпіон області з легкої атлетики;

Тетяна Шевчук  – чемпіонка області зі штовхання ядра, призерка кубку Вінницької області у приміщенні;

Артем Задорожнюк – чемпіон Вінницької області з бігу на 400-800 метрів, чемпіон в естафетному бігу 4*200 метрів;

Артур Загребельний – учень ЗОШ №2, чемпіон та призер Вінницької області з бігу на 60 метрів та на 400 метрів стрибків у довжину;

Софія Панамарьова – учениця навчально-виховного комплексу ЗШ I-III ст. гімназії №1, чемпіонка області з бігу на 400 і 800 метрів та з естафетного бігу;

Анастасія Дармобита – чемпіонка і призерка області з бігу на 1500 метрів та естафетного бігу;

Сергій Кострицький – учень ЗОШ №2, чемпіон області з бігу на 1500 метрів та естафетного бігу;

Ольга Шевчук – призерка області з штовхання ядра;

Даша Маліновська – чемпіонка та призерка області з естафетного бігу 4*100 та 4*400 метрів;

Анастасія Зелінська – учениця НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, призерка області з бігу на 800 метрів;

Вероніка Шелученко – учениця ЗОШ №2, чемпіонка області з бігу на 60 метрів та 300 метрів;

Владислав Нефьодов – учень Хмільницького центру ПТО, призер області з естафетного бігу 4*100 метрів;

Людмила Михайлівна Леленко – тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, вихованці якої неодноразово ставали чемпіонами та призерами. До речі, Людмила Михайлівна віддано працює на професійній ниві уже впродовж  40 років.

Валерія Бикова – учениця ЗОШ I-III ст. №4, чемпіонка України з волейболу серед  дівчат 2005 р.н. і молодших;

Олександр Даценко – учень ЗОШ№3, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків 2007 р. н. і молодших;

Богдан Шабанов –  учень ЗОШ №2, срібний призер чемпіонату області з настільного тенісу серед юнаків;

Наталія Алєксєєва – учениця НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, чемпіонка області з естафетного бігу й з настільного тенісу серед дівчат;

Максим Іщук – учень ЗОШ №2, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків;

Іван Гульчак – учень ЗОШ №2, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків;

Марія Рижкова – учениця ЗОШ №4, чемпіонка області з настільного тенісу  серед дівчат;

Світлана Попільська – учениця аграрного центру професійно-технічної освіти, срібна призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Юлія Остоюк – учениця ЗОШ №3, призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Анастасія Остоюк – учениця ЗОШ №3,призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Микола Володимирович Купрінович – ветеран спорту, керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості з настільного тенісу. Шанована і відома у місті й районі людина, і попри свій поважний вік – 80 років досі в бойовому строю. Його вихованці неодноразово ставали чемпіонами й призерами обласних, республіканських змагань. До речі, Микола Володимирович – претендент на занесення до Книги “Гордість Хмільника” ;

Володимир Паламарчук – учень ЗОШ №4, чемпіон області з вільної боротьби серед юнаків;

Максим Михощук – учень ЗОШ №4, срібний призер області з вільної боротьби серед юнаків;

Андрій Кученюк – учень ЗОШ I-II ст. села Соколова, призер області з вільної боротьби серед юнаків;

Костянтин Морозов – учень НВК ЗШ I-IIIст. Гімназії №1, чемпіон та призер  області з вільної та греко-римської боротьби серед юнаків, чемпіон України з карате-до;

Олександр Григонюк – кандидат в майстри спорту України, чемпіон Вінницької області та кубку області з вільної боротьби;

Дмитро Коломійчук – учень ЗОШ№4, чемпіон кубку України, бронзовий призер чемпіонату України з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Андрій Сітарчук – учень ЗОШ села Великий Митник, чемпіон України, чемпіон світу з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Микола Новіков – бронзовий призер кубку України з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Анастасія Городівська – срібна призерка чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей віком від 12 до 18 років;

Максим Олійник – срібний призер чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА  серед дітей віком від 12 до 18 років;

Сергій Юрійович  Городівський – тренер із зендокай-карате до і бойового самбо, який підготував чемпіонів та призерів України ,  Європи та світу із Зендокай-карате-до змішаних єдиноборств ММА;

Ярослав Волошин – учень ЗОШ №3, чемпіон України, чемпіон відкритого чемпіонату Європи із Зендокай карате-до серед юнаків до 14 років;

Антон Стецюра – учень ЗОШ №3, срібний призер кубку Поділля, чемпіон Вінницької області з Зендокай карате –до серед юнаків;

Ірина Сидоренко – учениця ЗОШ №3, срібна призерка чемпіонату України, чемпіонка кубку Поділля із Зендокай карате-До серед дівчат;

Олександр Рижук – учень ЗОШ №2, переможець кубку з західної та південної України з Зендокай карате-До серед юнаків;

Михайло Михайлович Сидоренко – тренер із Зендокай карате-До, який підготував чемпіонів та призерів України та Європи;

Тетяна Ковельчук – учениця Хмільницького аграрного центру ПТО, срібна призерка області, з шашок на Чемпіонаті України серед молоді зайняте 6 місце;

Іван Іванович Відерський – тренер-викладач Хмільницької ДЮСШ з футболу;

Михайло Лясковський – капітан команди Хмільницької ДЮСШ за зайняте 1 місце на Чемпіонаті області з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н.;

Ілона Зельд – капітан команди ЗОШ №4 за зайняте 1 місце на Чемпіонаті області з фут залу серед дівчат.

Також було відзначено ветеранів спорту, майстрів спорту СРСР, майстрів спорту України, вчителів фізичної культури закладів освіти:

Анатолій Станіславович Ядвіжен – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, з шашок, керівник гуртка Хмільницького ЦДЮТ з шахів та шашок;

Анатолій Іванович Калачик – ветеран спорту;

Микола Миколайович Бабюк – директор Хмільницької ДЮСШ, ветеран спорту;

Ігор Романович Квік – ветеран спорту, капітан  команди, срібний призер Чемпіонату області серед ветеранів;

Юрій Михайлович Стахов – вчитель фізичної культури НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1;

Микола Іванович Осадчук – вчитель фізкультури НВК  ЗШ I-III ст. гімназії №1;

Олександр Сергійович Вознюк – вчитель фізкультури ЗОШ №2;

Микола Андрійович Євтодій – ветеран спорту, директор ЗОШ№3;

Георгій Георгійович Єременко – вчитель фізкультури ЗОШ №4;

Юрій Олексійович Алєксєєв – вчитель фізкультури ЗОШ №4.

Подяками виконавчого комітету Хмільницької міської ради було відзначено ветеранів спорту Олену Анатоліївну Гунствіну – вчителя фізкультури ЗОШ №2, Миколу Трифоновича Слободянюка – вчителя фізкультури ЗОШ №2, Олега Григоровича Шаповалова – вчителя фізкультури ЗОШ №4, Леоніда Порфировича Виноградова – вчителя фізкультури НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, Надію Олександрівну Ситнікову – вчительку фізкультури ЗОШ №3, Станіслава Сергійовича Найчука – ветерана спорту, голову міської федерації з футболу, Володимира Євгенійовича Іващука – ветерана спорту, майстра спорту СРСР з велосипедного спорту, багаторазового чемпіона України з велосипедного спорту, Олександра Сергійовича Ткача – ветерана спорту, майстра спорту СРСР з баскетболу, чемпіона України з волейболу серед ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *