З нагоди Дня фізкультури і спорту було нагороджено кращих хмільницьких спортсменів

З нагоди Дня фізкультури і спорту було нагороджено кращих хмільницьких спортсменів

Поділитись у соц мережі

На Хмільницькому міському стадіоні відбулося нагородження кращих із кращих спортсменів, майстрів та ветеранів спорту, педагогів.

Першим отримав нагороду представник  команди Хмільницької ОТГ Юрій Стахов,  яка 9 вересня  в обласній спартакіаді  здобула третє місце.  Команді вручили грамоту управління фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації. Нагороди отримали також і переможці обласної спартакіади за зайняті перше та друге місця Михайло Власюк і Володимир Паламарчук.

Грамотами виконавчого комітету міської ради та грошовими винагородами привітали кращих спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання, які досягли високих результатів у навчально-виховному процесі в обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях за підсумками 2019-2020 навчального року  і  з нагоди Дня фізичної культури і спорту:

Олександр Недоснований – чемпіон та срібний призер відкритого Чемпіонату України серед багатоборців, багаторазовий чемпіон та призер області з легкої атлетики;

Дмитро Михайловський – чемпіон області з легкої атлетики;

Тетяна Шевчук  – чемпіонка області зі штовхання ядра, призерка кубку Вінницької області у приміщенні;

Артем Задорожнюк – чемпіон Вінницької області з бігу на 400-800 метрів, чемпіон в естафетному бігу 4*200 метрів;

Артур Загребельний – учень ЗОШ №2, чемпіон та призер Вінницької області з бігу на 60 метрів та на 400 метрів стрибків у довжину;

Софія Панамарьова – учениця навчально-виховного комплексу ЗШ I-III ст. гімназії №1, чемпіонка області з бігу на 400 і 800 метрів та з естафетного бігу;

Анастасія Дармобита – чемпіонка і призерка області з бігу на 1500 метрів та естафетного бігу;

Сергій Кострицький – учень ЗОШ №2, чемпіон області з бігу на 1500 метрів та естафетного бігу;

Ольга Шевчук – призерка області з штовхання ядра;

Даша Маліновська – чемпіонка та призерка області з естафетного бігу 4*100 та 4*400 метрів;

Анастасія Зелінська – учениця НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, призерка області з бігу на 800 метрів;

Вероніка Шелученко – учениця ЗОШ №2, чемпіонка області з бігу на 60 метрів та 300 метрів;

Владислав Нефьодов – учень Хмільницького центру ПТО, призер області з естафетного бігу 4*100 метрів;

Людмила Михайлівна Леленко – тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, вихованці якої неодноразово ставали чемпіонами та призерами. До речі, Людмила Михайлівна віддано працює на професійній ниві уже впродовж  40 років.

Валерія Бикова – учениця ЗОШ I-III ст. №4, чемпіонка України з волейболу серед  дівчат 2005 р.н. і молодших;

Олександр Даценко – учень ЗОШ№3, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків 2007 р. н. і молодших;

Богдан Шабанов –  учень ЗОШ №2, срібний призер чемпіонату області з настільного тенісу серед юнаків;

Наталія Алєксєєва – учениця НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, чемпіонка області з естафетного бігу й з настільного тенісу серед дівчат;

Максим Іщук – учень ЗОШ №2, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків;

Іван Гульчак – учень ЗОШ №2, чемпіон області з настільного тенісу серед юнаків;

Марія Рижкова – учениця ЗОШ №4, чемпіонка області з настільного тенісу  серед дівчат;

Світлана Попільська – учениця аграрного центру професійно-технічної освіти, срібна призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Юлія Остоюк – учениця ЗОШ №3, призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Анастасія Остоюк – учениця ЗОШ №3,призерка області з настільного тенісу серед дівчат;

Микола Володимирович Купрінович – ветеран спорту, керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості з настільного тенісу. Шанована і відома у місті й районі людина, і попри свій поважний вік – 80 років досі в бойовому строю. Його вихованці неодноразово ставали чемпіонами й призерами обласних, республіканських змагань. До речі, Микола Володимирович – претендент на занесення до Книги “Гордість Хмільника” ;

Володимир Паламарчук – учень ЗОШ №4, чемпіон області з вільної боротьби серед юнаків;

Максим Михощук – учень ЗОШ №4, срібний призер області з вільної боротьби серед юнаків;

Андрій Кученюк – учень ЗОШ I-II ст. села Соколова, призер області з вільної боротьби серед юнаків;

Костянтин Морозов – учень НВК ЗШ I-IIIст. Гімназії №1, чемпіон та призер  області з вільної та греко-римської боротьби серед юнаків, чемпіон України з карате-до;

Олександр Григонюк – кандидат в майстри спорту України, чемпіон Вінницької області та кубку області з вільної боротьби;

Дмитро Коломійчук – учень ЗОШ№4, чемпіон кубку України, бронзовий призер чемпіонату України з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Андрій Сітарчук – учень ЗОШ села Великий Митник, чемпіон України, чемпіон світу з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Микола Новіков – бронзовий призер кубку України з бойового самбо 2019 року серед юнаків;

Анастасія Городівська – срібна призерка чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей віком від 12 до 18 років;

Максим Олійник – срібний призер чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА  серед дітей віком від 12 до 18 років;

Сергій Юрійович  Городівський – тренер із зендокай-карате до і бойового самбо, який підготував чемпіонів та призерів України ,  Європи та світу із Зендокай-карате-до змішаних єдиноборств ММА;

Ярослав Волошин – учень ЗОШ №3, чемпіон України, чемпіон відкритого чемпіонату Європи із Зендокай карате-до серед юнаків до 14 років;

Антон Стецюра – учень ЗОШ №3, срібний призер кубку Поділля, чемпіон Вінницької області з Зендокай карате –до серед юнаків;

Ірина Сидоренко – учениця ЗОШ №3, срібна призерка чемпіонату України, чемпіонка кубку Поділля із Зендокай карате-До серед дівчат;

Олександр Рижук – учень ЗОШ №2, переможець кубку з західної та південної України з Зендокай карате-До серед юнаків;

Михайло Михайлович Сидоренко – тренер із Зендокай карате-До, який підготував чемпіонів та призерів України та Європи;

Тетяна Ковельчук – учениця Хмільницького аграрного центру ПТО, срібна призерка області, з шашок на Чемпіонаті України серед молоді зайняте 6 місце;

Іван Іванович Відерський – тренер-викладач Хмільницької ДЮСШ з футболу;

Михайло Лясковський – капітан команди Хмільницької ДЮСШ за зайняте 1 місце на Чемпіонаті області з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н.;

Ілона Зельд – капітан команди ЗОШ №4 за зайняте 1 місце на Чемпіонаті області з фут залу серед дівчат.

Також було відзначено ветеранів спорту, майстрів спорту СРСР, майстрів спорту України, вчителів фізичної культури закладів освіти:

Анатолій Станіславович Ядвіжен – ветеран спорту, майстер спорту СРСР, з шашок, керівник гуртка Хмільницького ЦДЮТ з шахів та шашок;

Анатолій Іванович Калачик – ветеран спорту;

Микола Миколайович Бабюк – директор Хмільницької ДЮСШ, ветеран спорту;

Ігор Романович Квік – ветеран спорту, капітан  команди, срібний призер Чемпіонату області серед ветеранів;

Юрій Михайлович Стахов – вчитель фізичної культури НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1;

Микола Іванович Осадчук – вчитель фізкультури НВК  ЗШ I-III ст. гімназії №1;

Олександр Сергійович Вознюк – вчитель фізкультури ЗОШ №2;

Микола Андрійович Євтодій – ветеран спорту, директор ЗОШ№3;

Георгій Георгійович Єременко – вчитель фізкультури ЗОШ №4;

Юрій Олексійович Алєксєєв – вчитель фізкультури ЗОШ №4.

Подяками виконавчого комітету Хмільницької міської ради було відзначено ветеранів спорту Олену Анатоліївну Гунствіну – вчителя фізкультури ЗОШ №2, Миколу Трифоновича Слободянюка – вчителя фізкультури ЗОШ №2, Олега Григоровича Шаповалова – вчителя фізкультури ЗОШ №4, Леоніда Порфировича Виноградова – вчителя фізкультури НВК ЗШ I-III ст. гімназії №1, Надію Олександрівну Ситнікову – вчительку фізкультури ЗОШ №3, Станіслава Сергійовича Найчука – ветерана спорту, голову міської федерації з футболу, Володимира Євгенійовича Іващука – ветерана спорту, майстра спорту СРСР з велосипедного спорту, багаторазового чемпіона України з велосипедного спорту, Олександра Сергійовича Ткача – ветерана спорту, майстра спорту СРСР з баскетболу, чемпіона України з волейболу серед ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *