З гордістю, любов’ю та повагою ми носимо вишиванки

З гордістю, любов’ю та повагою ми носимо вишиванки

Для кожного українця вишиванка – не просто вбрання, а щось значно глибше: це минуле і сьогодення, це традиції і мода, це краса і сенс.

З покоління в покоління у вишиванках, вишитих рушниках тощо ми передаємо той наш унікальний код нації, вплітаємо у візерунки «душу» нашого народу, його тугу і надії, мрії й молитви. І той код несе в собі кожен хрестик, кожен стібок вишивки.

Сьогодні День вишиванки. Хмільничани шанують традиції, і одягли свої вишиванки на роботу, на прогулянку, або просто вдома, щоб відчути той дух величного українського народу, який увібрала в себе вишиванка.

Кожна вишиванка хмільничанина чи хмільничанки – це унікальний витвір мистецтва, різнобарв’я кольорів та оригінальність пошиву. Ми підібрали для вас фото колективів та дітей, дорослих земляків, які свято бережуть українську культуру. Впізнавайте себе, своїх друзів, рідних та близьких на світлинах. Все буде Україна!

Дитячими руками створена мапа “Україна вишивана”.

А в Черкасах створили першу в світі бойову вишиванку!

Довідково:

Одного дня у 2006 році студентка університету імені Федьковича запропонувала однокурсникам прийти на навчання у вишиванках. Традиція швидко стала загальноукраїнською. Без примусу, вказівок і рознарядок. Просто тому, що це про нас з вами, про нашу українську душу.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *