З державного бюджету для потреб Хмільницької громади надійде 9 мільйонів гривень

З державного бюджету для потреб Хмільницької громади надійде 9 мільйонів гривень

9 мільйонів гривень для Хмільницької громади – це цільова субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Зокрема, за 5,6 мільйонів гривень планують придбати 6 тракторів із  причепом, навантажувачем, маніпулятором із корзиною та косаркою (7 комплектів). Всю техніку передадуть в розпорядження населених пунктів Хмільницької територіальної громади.

З цього приводу управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради оголосило міжнародні торги через систему публічних закупівель Прозорро.

Крім того, за кошти державної субвенції буде побудовано нові мультифункціональні майданчики на території школи-гімназії №1 міста Хмільника і Журавненської школи, а також буде проведено капітальний ремонт будівлі із заміною вікон і дверей у школі с.Широка Гребля. На все планується витратити 4,4 мільйона гривень. З приводу встановлення майданчиків та ремонту Широкогребельської школи уже було проведено торги, і тепер управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради має намір укласти договори на будівництво нових мультимедійних майданчиків.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради. 

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *