З 9 серпня хмільницькі садівники зможуть подавати документи на фінансову держпідтримку

З 9 серпня хмільницькі садівники зможуть подавати документи на фінансову держпідтримку

З 9 серпня аграрії України зможуть подавати документи на компенсацію, в рамках державної програми розвитку садівництва, виноградарства та виробництва хмелю.

Повідомили в Agravery.com

  • Відтепер компенсація буде відбуватись двічі, й, відповідно, сума її також буде більшою. Головне: встигнути подати документи у Мінагрополітики до 1 вересня та 1 жовтня. Ця ініціатива затверджена для того, аби стимулювати виробників перероблювати свій продукт, заморожувати його для подальшого використання та цим самим підвищувати вартість на ринку. Витрати на потужності такого типу будуть компенсовані державою у повному обсязі, — написав народний депутат Дмитро Соломчук на своєму  каналі в Telegram.

Крім того, нардеп наголосив на тому, що в 2021 році сума державної допомоги аграріям була збільшена на 160 млн грн та наразі оцінюється у 450 млн грн.

Всі виробники винограду, хмелю, інших плодів та ягід, що не отримали або частково недоотримали свою допомогу у 2019/20 роках, зможуть зробити це вже цього року, потрібно лише подати відповідні документи до 1 вересня.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *