З 5 по 22 січня – реєстрація на пробне ЗНО: яка вартість для жителів Вінниччини

З 5 по 22 січня – реєстрація на пробне ЗНО: яка вартість для жителів Вінниччини

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація на пробне ЗНО-2022 розпочинається 5 січня і триватиме до 22 числа цього місяця. Жителі Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей можуть зареєструватися на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Для учасників тестування є платним, та неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.  Вартість різниться за регіонами й коливається в межах від 213 грн до 309 грн.

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомив ціну для жителів Вінниччини та інші деталі участі в пробному тестуванні. Так,  вартість одного тестування для одного учасника/однієї учасниці складає 300,00 грн.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році буде проведено з української мови, української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

Як зазначається на сайті, пробні тести з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

Пробне тестування відбудеться:

  • з української мови, української мови і літератури – 19 березня 2022 року;
  • з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня 2022 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  • запрошення;
  • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *