З 11 серпня хмільничани зможуть голосувати за проєкти Бюджету участі

З 11 серпня хмільничани зможуть голосувати за проєкти Бюджету участі

Загалом на Бюджет участі було надіслано 38 проєктів, але вчора на засіданні комісії з Бюджету участі було вирішено допустити до голосування лише 20 проєктів.

Саме ці 20 проєктів пройшли оцінку та допущені до голосування. Решта ж потребує додаткового опрацювання авторами та структурними підрозділами.

Було розглянуто 21 проєкт за категоріями «Освіта» і «Культура та туризм».

Із допущених на голосування проєктів 11 подані жителями сільських населених пунктів, 9 – жителями міста Хмільника.

14 проєктів Комісія відхилила через невідповідність вимогам Положення (Бюджет участі) у Хмільницькій міській територіальній громаді.

Вже з 11 серпня розпочнеться голосування за проєкти Бюджету участі, завдяки яким наше місто й села Хмільницької громади стануть кращими.

Довідково: 

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста/ОТГ може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету.

За інформацією відділу прогнозування, залучення інвестицій та розвитку курортної галузі управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради  та відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *