З 1 січня харчування школярів суттєво зміниться: що у школах будуть їсти хмільницькі учні

З 1 січня харчування школярів суттєво зміниться: що у школах будуть їсти хмільницькі учні

1 січня 2021 року набувають чинності оновлений санітарний регламент, а також гігієнічні вимоги до харчоблоків та методологія закупівель в системі шкільного харчування.

Про зміни в харчуванні школярів з Нового року йшлося на онлайн-нараді в Кабміні за участі першої леді України Олени Зеленської, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і представників міністерств, – повідомляє інтернет-видання Факти.

–  Доступне, здорове і збалансоване харчування в школах повинно бути забезпечено для кожної дитини – як у великому місті, так і в маленькому селі, – зазначив Шмигаль.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав, що в щоденному раціоні школярів з’явиться більше злакових, овочів, фруктів, ягід і молочних продуктів.

У повідомленні також йдеться й про те, що вперше у нормативно-правових актах МОЗ урегульовано питання щодо організації харчування в закладах освіти дітей з особливими дієтичними потребами.

За результатами наради прем’єр доручив обласним адміністраціям до 24 грудня 2020 року вжити заходів щодо освоєння коштів держбюджету, спрямованих на ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *