З 1 по 9 лютого проводиться онлайн-опитування всіх учасників освітнього процесу: задля вдосконалення дистанційного навчання у 2020-2021 навчальному році

З 1 по 9 лютого проводиться онлайн-опитування всіх учасників освітнього процесу: задля вдосконалення дистанційного навчання у 2020-2021 навчальному році

Хмільничани (учні, освітяни, батьки) можуть взяти участь в онлайн-опитуванні, яке триватиме до 9 лютого 2021 року.  Державна служба якості освіти України опитує учнів, їхніх батьків, вчителів та директорів закладів загальної середньої освіти про організацію дистанційного навчання у 2020/2021 навчальному році. Про це повідомили на сайті Урядовий портал.

  • Організація освітнього процесу в умовах карантинних обмежень залишається справжнім викликом для закладів освіти. Особливо важливим є питання якості навчальних занять, які проводяться за допомогою дистанційних технологій. Тому Служба задля розроблення рекомендацій щодо вдосконалення організації дистанційного навчання розпочинає опитування всіх учасників освітнього процесу, — зазначив Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України.

Опитування анонімне, відбувається в межах моніторингу системи освіти. Його результати необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти.

Відповіді на запитання можна надати, перейшовши за посиланнями нижче:

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *