З 1 листопада рибалити в зимувальних ямах заборонено

З 1 листопада рибалити в зимувальних ямах заборонено

З 1 листопада у Вінницькій області діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямах Розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2023 року, – повідомляє NEWS Хмільника.

В Державній екологічній інспекції у Вінницькій області поінформували, що з 1 листопада заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області з 1 листопада 2022 року до початку нерестового періоду 2023 року.

В свою чергу, у заборонений період дозволяється  риболовля на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям. При цьому, любительський лов риби дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

З переліком зимувальних ям у водоймах Вінницької області можна ознайомитись на офіційному сайті Управління Держрибагентства у Вінницькій області https://vn.darg.gov.ua

В інспекції також наголосили, що за порушення вимог чинного природоохоронного законодавства  на порушника може чекати адміністративна відповідальність. В зв’язку із цим порушник може заплатити штраф  як у сумі 170 гривень, так і від 340 до 680 грн – з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів.

Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *