З 1 липня на 10 діб через ремонт газорозподільчої станції вимкнуть газопостачання у Терешполі, Держанівці, Сулківці та Софіївці

Хмільницьке відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє, що 01-10 липня 2020 року Красилівським ЛВ УМГ будуть проводитися ремонтні роботи на ГРС Цимбалівка.

У зв’язку з цим з 8.00 год. 1 липня 2020 року буде тимчасово припинено газопостачання споживачів с.Терешпіль, с.Держанівка, с Софіївка, с.Сулківка Хмільницького району.

Відновлення подачі газу буде здійснюватися 10 липня  по закінченню ремонтних робіт.
Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

– Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.
Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках, – цитує начальника Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз»                   Квіка І.Р. офіційний сайт Хмільницької райдержадміністрації.  

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *