Юний хмільничанин – переможець Всеукраїнського дистанційного конкурсу “Ми незламні”

Юний хмільничанин – переможець Всеукраїнського дистанційного конкурсу “Ми незламні”

Багата талантами Хмільницька земля. І тепер, як ніколи, українці показують свою ідентичність з могутньою державою. Співочі, майстерні, креативні – одним словом – талановиті українці щодня вражають і дивують своїми досягненнями. А сьогодні стало відомо ще про одного соловейка – хмільничанина Артема Гребельського.

Як повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради, в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський дистанційний фестиваль – конкурс «Ми незламні». В ньому взяв участь учень 1 класу Хмільницької школи мистецтв Артем Гребельський, наш юний бандурист, який здобув перше переможне місце (викладачка – Валентина Автодійчук).

Основною вимогою для конкурсантів було представлення творчих номерів патріотичної тематики. Більше того, благодійні внески учасників організатори фестивалю-конкурсу переказали на потреби ЗСУ.

Юний бандурист присвятив свою мистецьку перемогу захисникам України з великою вдячністю за те, що воїни героїчно стримують ворожий опір і наближають перемогу!

ФотоКПНЗ “Хмільницька школа мистецтв».

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *