Юні художники з Хмільника перемогли у всеукраїнському конкурсі графічного мистецтва

Юні художники з Хмільника перемогли у всеукраїнському конкурсі графічного мистецтва

Хмільницькі юні художники вибороли ряд переможних та призових місць у всеукраїнському конкурсі з графічного мистецтва  «Ex Libris».
Вижницький  коледж  прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка та циклова комісія «Дизайн» оголосили підсумки цього конкурсу серед учнів дитячих художніх шкіл, учнів гуртків і студій, студентів мистецьких навчальних закладів. Конкурс проводили в двох номінаціях, де було представлено 125 конкурсних робіт та 115 учасників у різних категоріях.

Участь у конкурсі взяли 13 юних художників Хмільницької школи мистецтв, 4 з яких стали переможцями конкурсу.

У номінації «Графічний твір» Кошель Вікторія зайняла 1 місце, а Коваль Ярина – 2 місце (викладач Громова І.М.), а в номінації «ExLibris» 1 місце виборола Ткачук Дарія, а 2 місце – Куцаченко Анна (викладач  Козаченко В.Е.). Всі переможці та учасники  конкурсу відзначені  грамотами та  сертифікатами.

Цей конкурс вкотре показав, що підростаюче покоління творче, креативне з неабияким талантом до мистецтва. І звичайно ж , не останню роль у підготовці молодого покоління відіграють викладачі, які були відзначені подяками, адже саме вони  надихають, прививають любов до мистецтва та сприяють розвитку талановитої молоді.

Текст та фото – Громова І.М., зав.відділом образотворчого мистецтва КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *