Юні хмільницькі музиканти провели святковий концерт для наших військових

Юні хмільницькі музиканти провели святковий концерт для наших військових
Spread the love

Вчора  до клінічного військового санаторію «Хмільник» завітали вихованці Хмільницької школи мистецтв. Саме у Міжнародний день волонтера юні таланти прийшли із музичними подарунками до учасників АТО та операції об’єднаних сил, що перебувають на реабілітації в оздоровниці.

Упродовж години публіка насолоджувалася виступами маленьких хмільничан у імпровізованій глядацькій залі корпусу №2. Різнохарактерна та різножанрова інструментальна і вокальна музика створили в аудиторії особливу ауру. Юні виконавці гітаристи, баяністи, бандуристи, трубачі та вокалісти дарували слухачам позитивні емоції,  неповторні враження, естетичне задоволення й радість спілкування із мистецтвом наживо.

Публіка щедро нагороджувала кожен номер концертної програми бурхливими оплесками, підбадьорувала артистів-початківців теплими словами та вигуками «Молодці!».

Ведуча заходу, викладач школи В.В. Автодійчук також привітала тих, хто обрав мужню військову професію, а юні виконавці презентували музичний дарунок до Дня збройних сил України.

Завершилася творча зустріч спільним фото та щирим спілкуванням маленьких митців і  глядачів.

Захід відбувся в рамках міськрайонної благодійної акції «Камуфляжне серце», в реалізації якої колектив Хмільницької школи мистецтв є активним учасником більше трьох років.

Текст та фото – В.В. Автодійчук,  старший викладач КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *