Юні хмільницькі музиканти провели святковий концерт для наших військових

Юні хмільницькі музиканти провели святковий концерт для наших військових

Вчора  до клінічного військового санаторію «Хмільник» завітали вихованці Хмільницької школи мистецтв. Саме у Міжнародний день волонтера юні таланти прийшли із музичними подарунками до учасників АТО та операції об’єднаних сил, що перебувають на реабілітації в оздоровниці.

Упродовж години публіка насолоджувалася виступами маленьких хмільничан у імпровізованій глядацькій залі корпусу №2. Різнохарактерна та різножанрова інструментальна і вокальна музика створили в аудиторії особливу ауру. Юні виконавці гітаристи, баяністи, бандуристи, трубачі та вокалісти дарували слухачам позитивні емоції,  неповторні враження, естетичне задоволення й радість спілкування із мистецтвом наживо.

Публіка щедро нагороджувала кожен номер концертної програми бурхливими оплесками, підбадьорувала артистів-початківців теплими словами та вигуками «Молодці!».

Ведуча заходу, викладач школи В.В. Автодійчук також привітала тих, хто обрав мужню військову професію, а юні виконавці презентували музичний дарунок до Дня збройних сил України.

Завершилася творча зустріч спільним фото та щирим спілкуванням маленьких митців і  глядачів.

Захід відбувся в рамках міськрайонної благодійної акції «Камуфляжне серце», в реалізації якої колектив Хмільницької школи мистецтв є активним учасником більше трьох років.

Текст та фото – В.В. Автодійчук,  старший викладач КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *