Юна хмільничанка разом із вінничанами пропагує пісочне мистецтво в Україні

Юна хмільничанка разом із вінничанами пропагує пісочне мистецтво в Україні

Коли у людини є любов до якоїсь справи, вона натхненно працює над своїм розвитком і має мрію – рано чи пізно досягає висот. А коли йдеться про мистецтво – тож у цьому сенсі можливості безмежніі. На даний момент єдина у Хмільнику учениця з пісочного мистецтва Анастасія Продеус разом зі своєю невтомною вчителькою Світланою Мелобенською прямує до омріяних висот, пропагуючи оригінальний вид мистецтва на Вінниччині.

31 жовтня в Києві відбувся 15 ювілейний Міжнародний конкурс талантів “Україна єднає світ” за підтримки Міністерства Культури України. В номінації “Театри та шоу-програми Центр пісочного мистецтва “MS-art” та студія пісочної анімації “MS-art №25” презентували пісочну постановку “Казки пісочного годинника”. Це 11 пісочних історій від учнів центру: хмільничанки Анастасії Продеус та вінничан – Мілани Ковальчук, Марії Семененко, Анни Волинець, Іллі Грибанова, Владислави Грибанової, Софії Ковальчук, Ельвіри Проценко, Ксенії Гріпас, Соломії Беспалої та  Софія Сірак. Ці 11 історій оцінювали як пісочну постановку, але кожен учасник виборов також свою нагороду. Хмільничанка Анастасія Продеус отримала 3 переможне місце.

  • В непростий час варто не зупинятися, творити, надихати учнів! А також втілювати мрії, розвиватися та досягати нових вершин. Адже минулої осені ми усією нашою командою загадали бажання: виграти Супер Гран Прі конкурсу талантів! Прийшов час його здійснити. Влітку ми працювали над новими постановками, придумували нові історії та казки на піску, вересень та жовтень заповзято працювали над кожним рухом та майстерністю виконання. І нереальна, сповнена тепла та любові постановка “Казки пісочного годинника” тривала 60 хвилин, але усім здалося, що лише одну мить. Ми вибороли Супер Гран-Прі конкурсу в змішаній віковій категорії (пісочним художникам від 6 до 14 років). А також Гран-Прі конкурсу в номінації “Театри та шоу програми” виборола Софія Сірак. Її постановка на відому пісню Джамали ” 1944″ вразила своєю глибиною та майстерністю виконання. Також кожен учень в своїй віковій категорії здобув перемогу: 5 золотих нагород, 4 срібних та 2 бронзових. Натхненні та сповнені нових ідей ми повернулися до Вінниці, – розповіла керівниця пісочної студії MS-art Світлана Мелобенська.
  • Пісочна історія Анастасії Продеус –  за мотивами моєї книги про Гномів, називалась “Секрет”, адже у кожного гнома є він.  Це про печеру- бібліотеку, про важливу місію гномів, які зберігають найважливіший скарб – знання! – додала пані Світлана.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *