Юлія Гордєєва – переможниця Всеукраїнського конкурсу музично-виконавської майстерності

Юлія Гордєєва – переможниця Всеукраїнського конкурсу музично-виконавської майстерності

23-24 квітня відбувся ХІХ Всукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. Тимошенка. Цей конкурс успішно діє на теренах України уже протягом 19 років , – як творчий проект Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя спільно з Національною музичною академією України ім. П. Чайковського.

В цьогорічному дистанційному конкурсі взяла участь учениця 5 класу Хмільницької школи мистецтв Юлія Гордєєва, роботу якої високо оцінили члени журі, а за її талант нагородили її “Срібним дипломом”.

Загалом у конкурсі взяли участь майже 800 конкурсантів зі всієї України. Відеозаписи учасників конкурсу оцінювалися за 100-бальною шкалою. Хмільничанка Юлія отримала 88 балів, що є досить високим показником.

  • Юля з перших уроків навчання в школі мистецтв показала себе дуже здібною, старанною та відповідальною ученицею. Всі п’ять років навчається на високому рівні (на відмінно). Дуже активна, творча та ініціативна, не боїться труднощів у виконанні нових творів. Юля має великий авторитет серед дітей та викладачів музшколи за старанність, надійність та вихованість. Юля – учасниця багатьох конкурсів серед учнів мистецьких шкіл різних рівнів, на яких виборювала переможні місця та має багато дипломів І та ІІ ступенів. Дуже хочу побажати Юлі в подальшому не втратити жагу до пізнання нового, прогресивного та цікавого!, – розповіла про свою здібну ученицю її викладачка Ольга Миколаївна Андрощук.

Юлія Гордєєва навчається нині в 10 класі загальноосвітньої школи. За словами Ольги Миколаївни, дівчинка і там у великій пошані серед однолітків та вчителів, знають її  як старанну та відповідальну ученицю.

  • Юля бере участь в шкільних, міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах з багатьох предметів. Це говорить про високий рівень самоорганізації та зацікавленості дівчинки у всебічному розвитку, прагнення до накопичення знань з багатьох предметів, – додала Ольга Андрощук.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *