Є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу

Є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу

Російський диктатор путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня, – поінформували в українській розвідці.

Є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

  • Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей, – заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Черняк.

Також представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

  • Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати, –  заявив представник воєнної розвідки України.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *