Є й Хмільниччина: в Держтуризмі оновили мапу “туристичних магнітів” України

Є й Хмільниччина: в Держтуризмі оновили мапу “туристичних магнітів” України

У Державному агентстві розвитку туризму (ДАРТ) України розширили перелік привабливих туристичних напрямів, представлених у проєкті “Туристичні магніти”. 

Загалом мапа нараховує 170 місць, про що повідомила голова Держтуризму Мар’яна Олеськів.

Також вона наголосила, що це не остаточне число місць, куди після Перемоги зможуть поїхати і українці, і європейці.

  • Ці дестинації якнайкраще презентують нашу історичну, культурну, архітектурну, релігійну спадщину і для самих українців, і для іноземців, яких будемо раді запросити після Перемоги, – написала очільниця ДАРТ.

У своєму дописі жінка вказала топ-5 своїх найулюбленіших туристичних місць, в переліку також є Вінниччина. Зокрема, на першому місці в очільниці ДАРТ фігурує тимчасово окупований Крим, далі – Херсонщина, Буковина, Вінниччина і Полтавщина.

До переліку туристичних місць Вінниччини потрапили Лядівський скельно-Усікновенський скельний чоловічий монастир XI століття, державний історико-культурний заповідник “Буша”, палац Потоцьких, національний музей-садиба М.І. Пирогова, Вінницький фонтан Рошен і Черепашинецький кар’єр. 

  • Загалом до списку увійшли визначні туристичні місця з усіх 25 регіонів України, в тому числі в Криму. Бо Крим – це Україна і всі ми це чудово знаємо. Після деокупації він стане популярним, бо туризм є основним природнім джерелом бізнесу для півострова. Впевнена, що європейці оцінять, – зазначила Мар’яна Олеськів.

У трьох східних областях, які наразі є частково окупованими та перебувають під постійними обстрілами, налічується 20 туристичних магнітів.

Саме на Сході та Півдні, які найбільше страждають від агресії рф, знаходиться майже чверть зруйнованих туристичних магнітів з-поміж тих, які визначено у 2021 році.

Очільниця Державному агентстві розвитку туризму  України подякувала всім ОДА, активним підприємцям та регіональним профільними асоціаціям, з якими тісно співпрацюють і можуть тримати руку на пульсі усіх куточків України.

Карту розширених туристичних магнітів України можна переглянути за посиланням.

Ілюстративне фото – INSIDE.UA

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *