Ящик теплих шкарпеток для захисників передали жителі багатоповерхового будинку Хмільника

Ящик теплих шкарпеток для захисників передали жителі багатоповерхового будинку Хмільника

В середу ввечері жителі будинку 56, що знаходиться по вулиці Українця Владислава (колишня 1 Травня), передали волонтерам цілий ящик теплих шкарпеток, щоб нашим бійцям на передовій було тепло, – повідомляє NEWS Хмільника.  

  • Нашим захисникам і захисницям постійно потрібні шкарпетки, це важлива необхідність там, на нулю. От ми й ініціювали такий збір. Жителі будинку давали гроші, хто скільки міг. Згодом ми поїхали в Хмельницький, щоб придбати їх і за доступнішу ціну, і якомога більше,  – поділилася інформацією одна з мешканок будинку.

Загалом мешканці будинку, – а це переважно люди поважного віку, передали волонтерам 190 пар теплих шкарпеток. Вони тішаться, адже зробили велику справу і допомогли українським воїнам, чим змогли.

За словами хмільничан, під час закупівлі шкарпеток продавець, почувши про те, для кого купують теплі речі, надав по доступнішій ціні якісніший товар, ще й передав трохи і від себе.  Адже зрозуміло, що для наших захисників нічого не шкода, аби це допомагало в наближенні нашої перемоги.

Жителі будинку запевняють, що вони і далі допомагатимуть українській армії. Адже неодноразово долучалися до волонтерства – чи то тканиною на сітки або спідню білизну, чи то продуктами харчування і фізичною працею.

З настанням холодів шкарпетки від хмільничан зігріватимуть наших захисників. Це чудова ініціатива, адже про тепло для українських воїнів потрібно дбати вже зараз.

Текст і фото – Алли Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *