Якими незвичними та найпоширенішими іменами назвали дітей на Вінниччині

Якими незвичними та найпоширенішими іменами назвали дітей на Вінниччині

У Міністерстві юстиції України оприлюднили список найпоширеніших та досить незвичних імен, якими називали жителів Вінницької області у першому півріччі 2022 року, – повідомляє NEWS Хмільника.

Досить незвичні імена з’явилися у новонароджених жителів нашої області. Так, на Вінниччині народилися маленькі Айсель, Аделіна-Джавеліна, Артур-Байрактар і Ян-Джавелін.

Нагадаємо, раніше ми писали про новонароджену вінничанку з незвичним іменем:

Новонароджену вінничанку назвали Аделіна-Джавеліна

Але більшість батьків не змінюють традицій та називають своїх діточок звичними українськими іменами. Тож такі жіночі імена, як Софія, Анна, Анастасія, Вікторія, Мілана й Соломія незмінно б’ють першість у жителів Вінниччини.

Серед чоловічих імен найпопулярнішими є такі: Артем, Максим, Матвій, Назар і Марк.

До речі, маємо ще одні позитивні новини. За інформацією Міністерства юстиції України, за той період, відколи розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, кількість розлучень значно зменшилася, а шлюб укласти прагне все більше людей.

Так, в Україні за 8 місяців цього року уклали шлюб понад 152 тисячі пар, розлучилось – 11 тисяч.

Найбільшим нововведенням за час війни стало введення спрощеної процедури реєстрації шлюбу для військовослужбовців. Так, вони можуть одружуватися без присутності своєї половинки. Зареєструвати такий шлюб можуть керівники військових частин або керівники медичних установ. Таким способом зареєстровано близько 1500 шлюбів.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *