Яким буде “карантинне” 1 вересня у Хмільницькому районі?

Яким буде “карантинне” 1 вересня у Хмільницькому районі?

Яким буде “карантинне” 1 вересня та початок нового навчального року у Хмільницькому районі. Попередні дані оприлюднив сьогодні на своїй сторінці у “Фейсбук” голова РДА Максим Мазурик:

– Про новий навчальний рік з 1 вересня.

Поділюсь із Вами кількома робочими моментами підготовки до нового навчального року.

Новий навчальний рік розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному районі. Простими словами — школи не відкриються лише там де буде “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки, а тому діти будуть навчатись дистанційно. В регіонах із “зеленим”, “жовтим” та”помаранчевим”рівнем — школи та садочки будуть працювати у звичайному режимі. Звичайний режим, в теперішньому часі, має певні особливості, до яких ми вже частково звикли — вимірювання температури, соціальне дистанціонування, дезінфекція та інші атрибути 2020 року.

Наше поточне завдання — забезпечити наявність безконтактних термометрів, дезінфекційних та мийних засобів. Зараз проводиться робота по закупівлі даних матеріалів. Це все поточні, короткотермінові завдання, аналіз та прогнозування можливо зробити виключно на короткий проміжок часу.
З приводу масок — попередньо не заборонено використовувати тканеві маски виготовлені власноручно.

Крім цього рекомендовано обмежити відвідування закладу освіти сторонніми особами, організація питного режиму та харчування в закладі освіти відповідно до Тимчасових рекомендацій.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *