Який ролик з Хмільника «підірвав» соціальні мережі та набрав понад 100 тисяч переглядів?

Який ролик з Хмільника «підірвав» соціальні мережі та набрав понад 100 тисяч переглядів?

13 грудня Хмільницький міськрайонний суд  опублікував на своїй сторінці відео, яке миттю набуло шаленої популярності не лише серед місцевих жителів, а й по всій Україні. Якщо говорити про кількість переглядів в усіх соціальних мережах, то це близько 100 тисяч! Що ж такого вони опублікували? Розповідає прес-секретар суду Наталя Міщук:

  • Наш колектив розвінчав найпопулярніші міфи про суд. Міфів про суд багато, я їх знала сама, коли працювала журналістом. Коли стала прес-секретарем суду, дехто з колег зі ЗМІ просили стати інсайдером, аби розповісти усі таємниці про цю установу. Скажу, все не так, як дехто собі уявляє. Це точно! Задум виник ще восени, дякую усім, хто його підтримав. Звичайно, що усі ми ніяковіли перед камерами, бо робили це вперше, але нам важливо було донести до людей наш основний месседж.
  • Понад 35 тисяч переглядів лише на нашій сторінці! Коли ми готували це відео, то не очікували, що люди настільки високо оцінять нашу роботу. Було чимало теплих слів, вітань та побажань. Тому щиро вважаю, що наше основне завдання – розповісти правду про суд – нам вдалось втілити в життя, – зауважує суддя-спікер Хмільницького міськрайонного суду Ольга Гончарук-Аліфанова.

Якщо Ви ще не бачили цього відео, то ось посилання на нього:

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DxuTDUUoYcwY%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR3suD-UzQ6HRS0CR2jZ2TQTAmpy7cQkIDgX0t5WU5YkobbcjYuJxxDdplo&h=AT3tfh30vwN5KcT85xnCFEMcnCwbNDLOHO7gnkvttn7INPY8g9QAZ9SnShkrSJX8gRNF7ekboPagWp7kdjO12V5NWvJYkCtMkcUt-aEpKs5QWDSOlhjm19weA-b3nrta5_3j

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *