Якісна питна вода – запорука міцного здоров’я та хорошого самопочуття

Якісна питна вода – запорука міцного здоров’я та хорошого самопочуття

Якісна та постійно доступна питна вода має благотворний вплив на людський організм. Але воду потрібно пити в розумних межах, щоб не завдати шкоди ниркам та серцю. А нестача води також згубно впливає на нас: людина може відчувати втому, понижується працездатність, порушуються процеси травлення, біохімічні реакції, процес кровотворення. Також нестача води є умовою для утворення тромбів. Тобто, кров стає в’язкою і саме це підвищує ризик такої трагедії. В організмі погіршується теплообмін і підтримка нормальної температури, він стає уразливим до хвороб. Крім того, варто знати, яку воду вживаємо, адже вода з різними шкідливими домішками руйнує та додає людям різних захворювань.

Ситуація з забрудненістю води хвилює нині і звичайних людей, і вчених та екологів усього світу. На жаль, нині не лише водойми потребують очищення.

  • Я звикла пити воду з криниці, але коли ще в 2000-х роках була на навчанні в обласному центрі, вінницька подруга взяла склянку, піднесла її до крана, а потім цю воду… випила, – розповіла мені одного разу шокована знайома з Хмільника.

Так, можливо, ще тоді люди без побоювань пили водопровідну воду. Однак тепер кожен намагається встановити фільтри для очистки води. Але й тут не всі проблеми вирішені: потрібно завжди вчасно заміняти фільтр, адже якщо продовжити користування довше зазначеного часу – усі шлаки, що були колись очищені, потраплять до організму, осідатимуть, шкодитимуть людині. Є сім’ї, які для очищення водопровідну воду кип’ятять. Така вода і справді позбавлена багатьох мікробів. Проте цю саму воду часто кип’ятять декілька разів, від чого на стінках посудини утворюється накип, що містить небезпечний для організму хлор.

Поглянемо на результати досліджень води фахівцями КП «Хмільникводоканал». 4 лютого 2021 року на сайті Хмільницького водоканалу було оприлюднено інформацію про якість водопровідної води: «Якість води, яка надається КП «Хмільникводоканал» споживачам м. Хмільника, відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»». А далі читаємо: «Якість питної води КП “Хмільникводоканал” не лише відповідає вимогам нормативних документів, а й має суттєві запаси до норм по більшості показників. Проте, потенційно проблемними залишаються органолептичні показники (запах, каламутність, забарвленість), жорсткість (сезонно в зимовий період) та амоній (в окремі місяці, через підвищення концентрації амонію в джерелі водопостачання).» Крім того, «якість питної води контролюється на всіх етапах її підготовки, по всьому технологічному ланцюжку: джерело водопостачання, на очисних спорудах, перед виходом у розподільну мережу, на насосних станціях і безпосередньо в розподільній водопровідній мережі. Якість питної води контролюється цілодобово».

За матеріалами Національної доповіді про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні у 2019 році, якість питної води з систем централізованого водопостачання не відповідала встановленим нормативам у 10 селах тодішнього Калинівського району та 4-х селах Козятинського. Воду перевіряли по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках, як-от на вміст у ній заліза, нітратів та на жорсткість.

Яку воду пити – це вибір кожного. Досить поширеним є вживання відстояної води. Однак відстоювати її потрібно вміти правильно. Відстоювати воду треба не більше 12 годин, бо за більше ніж 2-3 доби у ній можуть розвинутися хвороботворні мікроби. До речі, таку воду споживати можна лише 2/3 від усієї кількості: через солі, що осіли.

  • Вже не можу пити криничну воду. Вживаю нині лише бутильовану. В криничній, яку пила ще змалку, нині відчуваю якісь домішки, і від цієї води часто першить в горлі, – розповіла хмільничанка Тетяна.

І справді, зараз важко знайти чисту воду в колодязі, адже більшість мають у своєму складі багато нітратів та інших домішок, які потрапляють у водне джерело разом із промисловими та побутовими стічними, дощовими й талими водами. Тому нині все більше людей наймають спеціалістів та прокопують свердловини, вода в яких є чистою та більш захищеною від впливу оточуючого середовища.

Бутильована вода – це добре, однак слід бути обережними і з нею. Вода у пластикових пляшках стає менш корисною, якщо зберігається більше 18 місяців, адже тоді пластик виділяє у воду токсини. Тому рекомендовано пити воду зі скляної тари.

Дехто воду заморожує. Її потрібно залити у пляшки та поставити в морозильну  камеру на декілька годин. Таким чином чиста вода замерзне, а зайву потрібно вилити, а ту, що залишилась – поставити танути. Однак цей процес досить копіткий та марудний, і для цього треба мати досить часу та терпіння.

Найкориснішою водою вважається мінеральна й артезіанська вода. У мінеральній зберігаються цінні біологічно активні речовини, вона має мінеральний та сольовий склад. Вода, що добувається з глибоких підземних джерел, не містить консервантів і здатна до самоочищення.

Артезіанська вода має ті ж властивості, що і мінеральна, тільки знаходиться вона глибше і через те є більша впевненість у тому, що вода природньо чиста. Крім того, артезіанська вода безпечна і смачна. Якщо свердловина зроблена за усіма правилами, то вода не потребує додаткової очистки.

Тож якщо можете собі це дозволити – обзаведіться своєю свердловиною.

Якісну свердловину вам облаштує товариство «ОАЗИС».

Ще одним фахівцем у сфері буріння можна з впевненістю назвати товариство «ОАЗИС». Швидко, якісно, а головне – недорого, адже нині в ОАЗИСі діє акційна знижка для клієнтів – від 750 гривень за п\метр.

Фахівці товариства пропонують клієнтам такі послуги:

–              буріння свердловин: за трубу діаметром у 125 мм замовник заплатить від 750 гривень

–              буріння промислових свердловин -від  1тис грн,п\м,

–              розвідувальне буріння  свердловин – від 350 грн/п\м;

–              буріння артезіанських свердловин – від 750 грн/м.

Досвідчена й професійна команда товариства «ОАЗИС» виконає також і комплексне облаштування свердловин з підключенням до будинку та виводом на полив, спроектує та проведе монтаж систем автоматичного водопостачання житлових і промислових об’єктів. Працівники товариства встановлюють системи комплексного очищення, що дозволяє ефективно пом’якшити воду, видалити залізо, марганець, а також органічні домішки. Повний комплекс геологічних обстежень та геодезичних послуг.

Контактні дані товариства:, тел.: 073 96 69 988097 200-2-200 

             

Професійні послуги з буріння свердловин та колодязів механічним способом надає хмільничанин Сергій, який завдяки досвіду та якості виконаних робіт заслужив довіру багатьох людей, і не лише у Вінницькій області. Сергій виконує якісну обв’язку свердловин, чим гарантує клієнту наявність води цілий рік. Довіртеся професіоналу – і не пошкодуєте, адже ми проводимо  всі види бурових та монтажних робіт з подальшим облаштуванням свердловин в сфері геологорозвідувального буріння для промислових потреб, а також приватного користування.
Відповідальний підхід до роботи, облаштування свердловин та колодязів так, наче робиш це собі, – його девіз. Матеріали обирає лише якісні, використовує труби діаметром у 125, 140 і 160 мм.
Наші фахівці  завжди раді проконсультувати та допомогти вибрати відповідний тип конструкції свердловини та уточнити залягання водоносного горизонту на Вашій ділянці.

Чиста джерельна вода у вашому дворі — реальність!
Звертайтеся за телефоном: 067 785 86 04. Сергій.

           

   

Чим тут може допомогти компанія «AQUA-LIFE».
Команда компанії «AQUA-LIFE» уже багато років здійснює свою діяльність на ринку буріння свердловин на воду. З 2000 року діяльності у цій сфері фахівці компанії здобули довіру своїх клієнтів, які позитивно відгукуються про їх виконану роботу. Ще б пак, адже для своїх робіт спеціалісти компанії використовують професійне бурове обладнання, а кошти замовник сплачує лише по завершенні роботи. До речі, компанія дає гарантію на свердловини (5 років) та видає відповідний паспорт на готову свердловину.
У компанії «AQUA-LIFE» є послуга «під ключ», і клієнт може бути абсолютно спокійним та впевненим у тому, що йому якісно та швидко облаштують свердловину або водопостачання будинку. Так звані побутові свердловини, призначені для дач, садових ділянок, котеджів, виконуються за один день. Надана послуга буріння включає в себе як елементи інженерних вишукувань (геодезичні дослідження), розвідку водоносного горизонту, так і безпосереднє буріння свердловини, її облаштування, а також сприяння в підборі та встановленні свердловинного обладнання (насоса).
Буріння побутових свердловин – це найбільш вигідний, а найчастіше, і єдино можливий варіант для приватних споживачів води. У цьому сегменті свердловинного буріння команда AQUA-LIFE використовує труби найкращої якості. Фахівці компанії працюють з трубами діаметром 140 мм при товщині стінки 6,7 мм, і діаметром труб 125 мм при товщині стінки 6,0 мм, а також і з іншими видами труб, – глибина свердловини становить до 200 метрів.
Отримати якісну свердловину з чистою питною водою від компанії AQUA-LIFE можуть жителі Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської та Житомирської областей.
Звертайтеся за телефонами: 096 274 74 74097 361 66 66, з 9.00 до 21.00 без вихідних, Email: aqua-life@i.ua.

     

       

Всього за один день професійна команда підприємства «Кріт» викопає вам криницю.
Компанія «Кріт» має 15 років досвіду в сфері буріння криниць. Усі ці роки працівники зарекомендували себе якнайкраще, а в результаті їхньої професійної роботи компанія має 98% задоволених клієнтів. Одним із секретів швидкого та ефективного виконання робіт є копання буровою установкою, що має великі переваги над ручним копанням.
По-перше, наявність сучасної техніки дозволяє бригаді робітників здійснювати буріння 15-ти колодязних кругів за 3 години, коли при копанні вручну на це може знадобитися до двох днів роботи. Тобто викопування криниці загалом займає неповний день.
По-друге, технічні можливості буріння машиною дозволяють зробити запас води 5-8 кругів, тоді як при ручному копанні зроблять лише 2-3 круга.
По-третє, копання машиною набагато безпечніше, адже людина практично не спускається в шахту в процесі роботи. Навіть для спускання кілець є спеціальний пристрій, який це робить без втручання людини.
Ще однією перевагою бурової установки є те, що викопана машиною криниця набагато рівніша і безпечніша.
Телефони компанії «Кріт» – 096 997 00 40097 777 88 01.

     

Відповідальна і професійна бригада, що працює в будь-яку пору року весь рік та,
що  головне – недорого, надасть послуги із копання, докопування, чистки та
розбивання  каміння в колодязях. Крім того, досвідчена команда доставляє кільця
діаметром у 50, 60, 70, 80 і 100 сантиметрів, висотою в 700 мм.
Фахівці підприємства ставлять кільця на поролонову основу, аби плавун не замулювався
ґрунтовими та дощовими водами. Кільця працівники додатково замащують цементним

розчином для того, щоб не вилазили черв’яки.

Часто люди думають, що якість води в криниці залежить лише від рівня води, стану

джерела. Але насправді дуже багато факторів впливає на стан колодязя. В першу чергу,
звісно, це залежить від рівня підземних вод і стану джерела, яке живить колодязь. Але для
того, щоб джерело справно наповнювало водою криницю, необхідно регулярно

очищувати дно криниці.

Від того, наскільки професійно працівники підприємства проведуть чистку криниці та

дезінфекційні роботи, залежатиме якість питної води, а отже й здоров’я власників

криниць.

Тому команда сумлінно:

– проводить відкачку води;

– очищає дно колодязя від мулу, бруду, донного щебеню та гравію;

– якісно й надійно укріплює дно криниці;

– ефективно заробляє шви криничних кілець;

– прочищає стінки криниці від слизу, моху, мулу та грибків, що є немалим важливим

чинником у наявності чистої, як сльоза, води;

– обробляє колодязі й дезінфікує криниці та воду спеціальними екологічними розчинами.

Крім того, бригада швидко та злагоджено знайде воду на ділянці замовника, забере зайві

кільця у колодязях. Команда працює без посередників, тому роблять все швидко та
дешево.
 Для замовлення послуг звертайтеся за телефоном 098 372 26 01
   
   

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *