Які зміни чекають українських водіїв у 2023 році

Які зміни чекають українських водіїв у 2023 році

У 2023 році на водіїв чекають певні зміни. Зміниться метод розмитнення автомобілів, підвищаться штрафи, очікується здорожчання пального тощо. 

  •  У поточному році планують запустити розмитнення автомобілів за допомогою застосунку «Дія». За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, у разі ухвалення відповідного рішення, уся процедура займе кілька хвилин.

Однак нещодавно у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і дилерів розкритикували розмитнення у Дії. В  Асоціації вважають законопроекти 7466/7468 такими, що потребують доопрацювання.

  • На дороги України повернуться «фантомні» патрулі, основною задачею яких є приховане вимірювання швидкості зустрічних та попутних транспортних засобів.
  • У 2023 році водіїв хочуть штрафувати за перевищення швидкості у населених пунктах більш ніж на 50 км/год і забиратимуть посвідчення на строк від 3 до 6 місяців, а на більш ніж на 70 км/год – від 6 місяців до 1 року. Це можливо у разі прийняття зареєстрованого законопроекту №6214.
  • Ще одне нововведення – ймовірне підвищення термінів оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, які зафіксували камери автофіксації з 10 до 15 днів.
  • Більше того, в Нацбанку прогнозують, що у 2023 році бензин та дизельне пальне подорожчають на 20%.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *