Які ще локації потрібні міському парку та чи варто розміщати там торговельні павільйони? – міська рада запитує у хмільничан

Які ще локації потрібні міському парку та чи варто розміщати там торговельні павільйони?  – міська рада запитує у хмільничан

Сучасні торговельні павільйони, де кожен зможе придбати сувеніри та подарунки з місцевою символікою, продукцію в етностилі, насолодитися смаколиками від місцевих виробників та випити філіжанку запашної кави або чаю у міському парку…

А може хочете, щоб у тому ж затишному куточку відпочинку нашого міста з’явилася локація, ідею створення якої запропонуєте  саме ви? Мрієте про тенісний корт і галявину для занять з йоги для дорослих або каруселі та ще одну дитячу мотузкову лазанку для дітей?

Зараз Хмільницька міська рада працює над опитуванням громадян. Тому на своєму сайті звернулися до хмільничан, аби ті подавали свої пропозиції за телефоном  068 174 33 22, до Володимира Михайловича Загіки – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, який цю роботу координує. 

У групі міськради в соцмережі хмільничани уже залишили свої коментарі і висловилися на тему опитування. Стосовно торгівлі в міському парку думки хмільничан розділилися. Адже для когось місце, де було б де перекусити – здається дуже вдалою ідеєю, але серед їжі та напоїв хочуть бачити лише дитяче меню – морозиво та воду в літню пору. Переважно коментатори висловлюються проти торгівлі в міському парку, адже, пишуть, неможливо щось купити, бо бродячих собак більше, ніж людей; або ж проти, бо це не місце для торгівлі, має бути культурний відпочинок; дехто хоче, щоб товари та їжу продавали виключно неподалік паркової зони, а не всередині тощо.

Думками з приводу локацій хмільничани теж встигли поділитися. Зокрема, вихованці центру дитячої та юнацької творчості побажали, аби на території Лугопарку обладнати кордодром для проведення змагань з випробування кордових авіамоделей.  Є пропозиції розмістити на цій території тенісні корти, облаштувати локації для проведення весільних церемоній, міні-парк дитячих розваг і атракціонів, місця для спортивної риболовлі, кінних прогулянок, а також обладнати станцію човнів, пункти прокату велосипедів, скейт-бордів.

У соцмережі хмільничани забажали побачити в парку мотузкове містечко як для дітей, так і для дорослих та доріжки для катання на роликах.

А що бажаєте побачити  в парку ви? Звертайтесь у міськраду з пропозиціями та коментуйте на нашому сайті та у групі Facebook.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *