Які рішення ухвалили під час позачергової сесії Хмільницької міської ради?

Які рішення ухвалили під час позачергової сесії Хмільницької міської ради?

Під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулася 71 позачергова сесія міської ради 7 скликання. На початок пленарного засідання зареєструвалось 26 депутатів, які розглянули вісім питань порядку денного.

Одноголосним волевиявленням депутатського корпусу підтримано внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді, зміни до якої включали в себе реконструкцію стадіону, футбольного поля та легкоатлетичних доріжок дитячої юнацької спортивної школи по вулиці Столярчука. Це важливий захід, який надасть змогу молоді нашого міста більш комфортно займатися спортом, а також, заохотить їх спробувати себе в різних видах спорту.

Тривалу дискусію викликало обговорення проекту рішення «Про внесення змін та доповнень  до Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів Хмільницької міської ОТГ на 2020-2023 роки».

Проект рішення програми покращення умов медичного обслуговування передбачав виділення коштів місцевого бюджету на придбання двадцяти персональних комп’ютерів, принтерів та медичних інформаційних систем для обладнання робочих місць лікарів з метою подальшого підключення КНП «Хмільницька ЦРЛ» до електронної системи здоров’я e-Health. Це питання уже розглядалось на пленарному засідання сесії та не було підтримало депутатським корпусом. Відмова у виділенні коштів була аргументована завищенням ціни на комп’ютери та устаткування до них.

На засіданні був присутній заступник директора по медичній частині Андрій Блажко, який  надав відповіді на запитання.  Депутати закликали керівництво лікарні до активнішої співпраці.

В ході тривалої дискусії було піднято багато запитань щодо незадовільної роботи лікарні. З рештою проект рішення не набрав необхідної кількості голосів.

У ході пленарного засідання було внесено зміни до Порядків використання коштів місцевого бюджету Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки які передбачають процедуру виділення коштів на реконструкцію будівлі з використанням енергозберігаючих технологій із утепленням фасадів та горищних перекриттів дитячих навчальних закладів №1 та №7, капітальний ремонт покрівлі та утеплення горища загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 та встановлення   газових   котлів,     насосів   для комунального закладу «Соколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів».

Депутати розглянули та підтримали проекти рішень, що стосувались фінансової сфери громади, а саме: «Про затвердження звіту про виконання  місцевого бюджету Хмільницької  міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік», «Про затвердження договорів про передачу коштів між місцевими бюджетами у 2020 році» та «Про внесення змін до рішення 68 сесії міської ради 7 скликання від 16.12.2019 року №2391 «Про бюджет Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020рік» (зі змінами)». Останнім, депутати затвердили проект рішення, що стосувався врегулювання земельних відносин.

Понад 4 мільйони гривень – на реконструкцію стадіону

Відповідне бюджетне рішення ухвалене на позачерговій сесії міської ради. Отже, коштом бюджету громади буде проведено  співфінансування реконструкції міського стадіону (двох трибун, футбольного поля, легкоатлетичних доріжок). Для цього з бюджету громади буде спрямовано 4 млн 170 тис грн.

Зауважимо, що для реалізації такого проєкту вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку. То ж є сподівання, що значну частку фінансування (близько 9,5 млн. грн.) буде проведено державним коштом

Будівлю ДНЗ №1 енергомодернізують

Коштом бюджету Хмільницької громади буде проведено співфінансування ще одного не менш актуального проєкту – реконструкцію будівлі ДНЗ №1 з використанням енергозберігаючих технологій із утепленням фасаду та горищного перекриття. Для цього із бюджету міської громади спрямують 3,6 млн грн.

Зауважимо, що для реалізації цього проєкту  також вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку. То ж є сподівання, що значну частку фінансування (близько 6,3 млн. грн.) буде проведено державним коштом.

Нагадаємо, що підвищення енергоефективності у Хмільницькій громаді є пріоритетним заходом.  Хмільник підтримує європейську ініціативу «Угода мерів щодо Клімату та Енергії». Міською радою затверджено  План дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату до 2030 року.

Текст та фото – офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *