Які питання вирішували під час позачергової сесії Хмільницької міської ради?

15 травня 2020 року під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулася 76 позачергова сесія міської ради 7 скликання, кворум якої забезпечили 22 депутати. На порядок денний було винесено 41 питання.

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» №540-IX від 30 березня 2020 року, депутати частково зменшили ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, здійснюють роздрібну торгівлю на ринках, а також проводять господарську діяльність з надання побутових послуг та належать до першої групи платників єдиного податку, на 2%, встановивши її у розмірі 8% прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року. Для другої групи платників єдиного податку, види діяльності яких були частково заборонені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року (зі змінами), місцеві обранці зменшили ставку єдиного податку на 3% та встановили її у розмірі 17% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Прийняте рішення застосовується з 01 травня 2020 року та діятиме до 31 грудня 2020 року.

З метою залучення грантових коштів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель у Хмільницькій міській ОТГ депутати внесли зміни до відповідної міської програми, передбачивши проведення енергетичного аудиту та розробку енергетичних сертифікатів для громадських будівель Хмільницької міської ОТГ.

Враховуючи зміни до міських програм, ухвалено зміни до Порядків використання коштів місцевого бюджету для забезпечення фінансування заходів відповідних цільових програм.

Депутатський корпус підтримав проекти рішень, що стосувались фінансової складової, а саме: внесли зміни  до бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади та затвердили додаткову угоду до договору про передачу видатків на цей рік.

Понад три десятки рішень позачергової сесії стосувалися врегулювання питань земельних відносин. Три проекти рішень цього блоку не були підтримані депутатами, зокрема: «Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 120,0 кв.м по площі Перемоги (біля ПАТ «Укрпошта») та проведення земельних торгів», «Про розгляд листа Карпінського С.А. щодо поділу земельної ділянки у м. Хмільнику по вул. Сиротюка, 2», «Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику (на розі вул. 1 Травня та Кутузова)».

Текст – організаційний відділ Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *