Які подарунки не можна дарувати рідним, щоб не накликати біду

Які подарунки не можна дарувати рідним, щоб не накликати біду

Скоро новорічно-різдвяні свята, а це пора не лише святкувань за столом і гучних розваг, а й дарування подарунків. Екстрасенси й психологи впевнені, що речі мають також свою енергетику, а деякі – можуть навіть принести біду, незалежно від того, хто подарував. Тож вірити таким твердженням чи ні – справа кожного, але зайвий раз нагадати про це вам – можна.

Які предмети краще не дарувати рідним людям

Ножі та інші гострі предмети

Якщо ви даруєте колючо-ріжучі предмети (в тому числі вилки і ножі) близьким людям, то таким чином прирікаєте їх на нещастя і невдачу. Справа в тому, що у вістрях, кажуть екстрасенси, зосереджується негативна енергетика, яка приваблює в будинок злих духів. Крім того, вважається, що гострі предмети можуть спровокувати конфлікти і розбрат в сім’ї.

Години

З давніх-давен вважається, що дарувати годинник – до розлуки. А, наприклад, в Китаї люди вірять в те, що подарований годинник буде відраховувати час до смерті свого нового власника…

Носова хустинка

Існує прикмета: подарована хустинка принесе сум і сльози.

Зате, наприклад, скатертина – навпаки – хороший подарунок. Адже вона, згідно з повір’ями, зробить людину бажаним гостем.

Дзеркало

Протягом століть дзеркалам приписують різні містичні та надприродні властивості. Наші предки вірили, що дзеркало – це такий собі портал в потойбічний світ, і може не тільки притягувати, але і поширювати негативну енергію. Одним словом, репутація у такого подарунка, м’яко кажучи, не дуже.

Посуд

Подейкують, що порожній посуд, подарований вами близькій людині, може принести в будинок безгрошів’я. Тому якщо вже вам ну дуже хочеться подарувати якусь тарілку або чашку, то покладіть у них що-небудь.

Гаманець або скарбничка

Тут історія ідентична попередній. Вважається, що порожній гаманець “відлякує” гроші. Але якщо покласти в нього хоча б одну купюру або монету, то гроші, навпаки, будуть притягуватися.

Краватка

Багато хто вірить, що людина, яка подарувала краватку, буде “сидіти на шиї”. І близьких людей це теж стосується. Тому краще не дарувати цей предмет гардероба, якщо не хочете відчути на собі косі погляди.

Рушник

Один подарований рушник може залучити розбрат в сім’ю і спровокувати часті сварки між подружжям.

Але негативну енергетику можна нейтралізувати, піднісши в дар не один, а комплект рушників.

Перли

У різних світових культурах перли символізують сльози вдів і сиріт, а також володіють руйнівною енергетикою. Таким чином, вони можуть накликати біди і навіть хвороби на людей, що прийняли їх в дар.

Штучні квіти

Найгірший вибір для подарунка – предмети з мертвою енергетикою. Якщо хочете піднести близькій людині квіти, то даруйте виключно живі. І бажано – не жовті. Адже квіти цього кольору можуть привести до зради і ревнощів.

Речі для новонароджених

Дарувати дитячі речі жінці, яка ще тільки носить під серцем малюка, теж вважається поганим тоном.

Нагадаємо, що існують і інші прикмети про подарунки. Ось вони:

  • подарована пара книг можуть спровокувати зраду
  • медичні прилади – до швидкого погіршення здоров’я
  • підкова – на щастя
  • браслет – до везіння
  • шкатулка – до тривалих і приємних відносин

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *