Яке відео гімназистів з Хмільника набирає популярності в соціальних мережах?

Яке відео гімназистів з Хмільника набирає популярності в соціальних мережах?

Талановита дівчинка з Хмільника, учениця школи-гімназії №1 міста Хмільника Оксана Соловей опублікувала чудове відео від учнівського самоврядування навчального закладу, яке миттю стало популярним у соціальних мережах. Підлітки серйозно підготувались до зйомок і створили хороший соціальний ролик, у якому роздумають над карантином у нашій країні та від чого варто утриматись в цей час.

Діти донесли до суспільства інформацію та правила, які часто не розуміють навіть дорослі. Передаємо текст, опублікований Оксаною Соловей дослівно:

«Каранти́н — адміністративні та медико-санітарні заходи на обмеження контактів інфікованої або підозрілої на інфікування особи (осіб), тварини, вантажу, товару, транспортного засобу, населеного пункту, на рівні країни або між державами, що застосовуються для запобігання поширенню деяких небезпечних інфекційних хвороб.
Також карантин – це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція – це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!
Влада запровадила карантин. Обмежено режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани.
На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Ми ще раз наголошуємо ,що ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких. Учнівське самоврядування НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1 закликає Вас дотримуватися всіх правил. Ми залишаємось вдома та стаємо супергероями, а Ви?»

Подивитись відео можна тут:

https://www.facebook.com/100012259873699/videos/944799649272022/?id=100012259873699&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDwQUAd9EzY7PfY8UOwdql-Ba1wYrjScjk3dSmyicFW-A7PXcy09NfrjVcyC8KTOyOLI4C2UmH8LOR2&hc_ref=ART6Nzcrc-kf3eD6ln7k41CX6f2JL2NV7M0_8uG05DH83WlFoIREFIsxXn0Bf6V4w6o&fref=nf

А ми дякуємо таким свідомим і розумним молодим людям із учнівського самоврядування школи-гімназії №1 міста Хмільника.

Чудова ідея, чи не так?

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *