Як запобігти вигоранню та тривожності: у Хмільнику провели тренінг з психоемоційного розвантаження

Як запобігти вигоранню та тривожності: у Хмільнику провели тренінг з психоемоційного розвантаження

Українцям взагалі чи не завжди доводиться стресувати: чи то вдома, чи то на роботі, чи то  надмірне навантаження – все це може вплинути на настрій, а відтак і продуктивність людини.  А враховуючи те, що у країні війна, психоемоційний стан людей страждає ще більше.

Фото надане I-VIN.info

Для психоемоційного перезавантаження у Центрі активності громадян провели тренінг. Учасниці, які прийшли сюди сповнені різних тривог і клопотів,  залишилися задоволені і на певний час забули про хвилювання.

Тренінг проведено в рамках проєкту “Media Helper: психологічна підтримка для молодих журналістів та волонтерів”.

Однак не лише журналісти й волонтери взяли участь у тренінгу. На захід завітали психологи і асистенти вчителів, вихователів навчальних закладів Хмільницької громади.

Фото Алли Корнієнко

На початку до учасників звернулася координаторка проєкту Лілія Шульгіна. Вона подякувала всім присутнім за участь, і наголосила, що берегти своє ментальне здоров’я не менш важливо, ніж фізичне. Після коротенького вступного слова до справи взялася психологиня.

Фото надане I-VIN.info

Тренінг був побудований у вигляді невимушеного спілкування, а також тут активно долучалися до розслаблюючих вправ. Учасниці тренінгу малювали, з заплющеними очима вчилися довіряти партнерці, “дарували” одна одній подарунки, ділилися позитивними емоціями та бажали одна одній посмішок, самореалізації та впевненості. Активні дискусії, поради психологині та практичні завдання зробили свою справу. Посмішки і веселий настрій учасниць – результат багатогодинного тренінгу, який минув як мить.

Жінки ділилися своїми думками, задавали питання психологині, багато розповіли про власний досвід з розвантаження тощо. На тренінгу панувала комфортна і досить затишна атмосфера. Дехто з учасниць зауважив, що за декілька годин тренінгу мають таке відчуття, наче знають одна одну не один вже день.

Фото надане I-VIN.info

Більше того, крім позитивних яскравих емоцій кожна учасниця отримала роздаткові матеріали, серед яких антистресова плівка і книга з важливими порадами.

Довідково:

Проєкт реалізовується Спілкою молодіжних організацій Вінниччини в партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер» за фінансової підтримки Чорноморського трасту регіонального співробітництва (Black Sea Trust) Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund).

Алла Корнієнко

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *