Як з 1 червня працюватимуть хмільницькі районні заклади освіти?

  1 червня під керівництвом голови Хмільницької районної державної адміністрації Максима Мазурика  відбулось  засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Хмільницького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності Хмільницького району.

Після розгляду та обговорення було затверджено Комплексний план організаційних та практичних заходів щодо попередження підтоплень населених пунктів Хмільницького району у 2020 році.

Враховуючи запровадження з 22 травня 2020 року в Україні адаптивного карантину, епідеміологічну ситуацію в районі, у зв’язку із переходом на наступний етап пом’якшення карантину, за результатами голосування та з урахуванням обговорень,  керуючись  протоколом позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року №34  Комісія вирішила:

Органам місцевого самоврядування , начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Жуку А.А.)  спільно з  керівниками районних закладів освіти дозволити з 01 червня 2020 року:

1.1. Відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах загальної, середньої, позашкільної світи;

1.2. Проведення заходів, пов’язаних із практичною підготовкою до ЗНО, лабораторними роботами, тренажерними заняттями в закладах освіти тощо,
1.3. Атестацію здобувачів освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про освіту, публічний захист наукових досягнень (дисертацій).

2. Відновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів в районі з 01.06.2020 року, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020 – 2021 навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше.

3. Забезпечити:

3.1. Суворе дотримання протиепідеміологічних вимог чинного законодавства щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах карантину;

3.2. Придбання необхідної кількості засобів індивідуального та колективного захисту, дезінфікуючих та миючих засобів тощо;

3.2. Щоденне вологе прибирання приміщень, провітрювання, обробку рук, дезінфекцію поверхонь;

3.3. Інформування здобувачів освіти, педагогів, батьків із особливостями та режимом роботи закладів освіти.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації Шевченка Ю.С.

Щодо відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів в населених пунктах Хмільницького району Комісією рекомендовано органам місцевого самоврядування, начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Жуку А.А.), начальнику відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Стукану М.О.), керівникам підприємств, організацій розглянути питання щодо можливості відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів після 15 червня 2020 року.

За результатами доповіді про санітарно-епідемічну ситуацію на території Хмільницького району та необхідність дотримання додаткових обмежувальних заходів на період «Дня Святої Трійці» та поминальних днів у Хмільницькому районі та з урахуванням обговорення  Комісія вирішила: органам місцевого самоврядування відпрацювати алгоритми (тимчасові правила) відвідування кладовищ у часі, у період святкових та поминальних днів, з урахуванням вимог підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Протокол

Текст – пресслужба Хмільницької РДА

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *