Як вибрати зручні ручки для школярів різного віку

Як вибрати зручні ручки для школярів різного віку

Як вибрати шкільні ручки

Процес письма буде набагато легшим та приємнішим, якщо використовувати якісне письмове приладдя.

Гарна ручка не повинна бути важкою. Від неї після уроків не болить зап’ястя та пальці. Вона не лишатиме мозолів, не вислизатиме з рук.  Її стержень буде лишати чіткий слід, щоб всі слова можна було прочитати не напружуючи очі, але не залишатиме плям в зошитах.

В багатьох магазинах є кулькові, гелеві, масляні, чорнильні моделі та інша подібна продукція. Рекомендуємо купувати на перевірених сайтах https://germes.one/ruchki-c918/.  Давайте з’ясуємо які особливості вони мають, та які товари краще купувати дітям молодшого шкільного віку, учням середньої школи та старшокласникам.

Кулькові ручки

Вони отримали свою назву через особливу конструкцію. Такі моделі заправляються спеціальною пастою. Вони пишуть на папері завдяки кульці на кінці стержня, яка обертається, занурюючись у фарбу. Від розмірів кульки залежить товщина лінії, яка лишатиметься на аркуші.

Випускаються моделі з товщиною ліній від 0, 5 до 1,5 мм. Колір чорнил в них може бути від блакитного, синього до темно фіолетового відтінку. Також є кольорові варіанти. Кулькові моделі можуть бути одноразовими, з замінним стержнем, або механічними.

Що вибирати учням 1-4 класів

Для учнів молодшої школи купуйте легкі кулькові ручки. Вибирайте моделі з пластику, які матимуть гумові накладки, що перешкоджатимуть вислизанню з рук і намулюванню пальчиків у дитини. Діти у віці 6-7 років занадто сильно тиснуть на корпус, тому на пальчиках можуть лишатися мозолі.

Колір чорнил повинен бути середньої інтенсивності, щоб слова було легко читати, але зошит виглядав охайно. Іноді учні 1-2 класів гублять своє шкільне приладдя. Щоб дитина могла легко впізнати свою річ, вибирайте моделі з малюнками, кольоровими ковпачками, прикрасами.

Які ручки вибирати шкільні ручки учням 6-9 класів

В цьому віці діти впевнено вміють тримати письмове приладдя і дуже багато пишуть. Їм сподобаються легкі одноразові ручки. Вони можуть носити їх в пеналах по кілька штук, щоб вчасно міняти. Також в цьому віці школярі можуть надавати перевагу автоматичним моделям.

Яке письмове приладдя можуть використовувати старшокласники

Старшокласникам доводиться писати багато конспектів, тому вони використовують крім синіх чорнил, ще й кольорові. За допомогою зелених, червоних, фіолетових відтінків вони виділяють заголовки, підкреслюють важливі цитати в текстах. Учні старшої школи можуть використовувати гелеві та масляні моделі.

Гелеві ручки

В таких виробах в стержнях знаходиться гель, або інша рідина, зроблена на водній основі.

Писати таким приладдям дуже приємно, бо стержень легко ковзає по аркушу, лишаючи чіткий слід. Але в таких виробах не можна регулювати інтенсивність подачі чорнила. До того ж гель довго сохне, тому букви можуть розмазуватись. Таке письмове приладдя можна рекомендувати старшокласникам, які добре вміють писати.

Масляні

Ці вироби зручні у використанні. Вони легко ковзають по паперу, мають яскраве чорнило, яке швидко сохне і не втрачає яскравості з часом. Але ручки масляні швидко списуються, тому вони не підходять школярам, які багато пишуть. Старшокласникам в пеналі краще тримати масляні моделі в якості запасних та переходити на них, коли рука втомлюється від письма.

На що звертати увагу перед тим, як зробити покупку

Перевірте на аркуші, як пише стержень. Він повинен легко ковзати по паперу, лишаючи рівномірний слід без пробілів чи згустків фарби. Чорнило не повинно бути занадто світлим, чи дуже темним. Корпус ручки не повинен бути важким або товстим.

Купуйте в нашому магазині якісне письмове приладдя: ручки для письма, олівці для малювання та креслення. Також у нас є все необхідне для школи – папки, зошити, шкільні щоденники, пенали, набори для творчості, сумки і аксесуари, книги та інші товари.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *