Як у Хмільнику вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Як у Хмільнику вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У місті Хмільнику відбулася традиційна пам’ятна зустріч із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану.

Від імені міського голови Сергія Редчика, Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету до воїнів-інтернаціоналістів звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко та відзначив подяками міського голови громадський актив міськрайонної  Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Учасники пам’ятного заходу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто не повернувся із Афганської війни, хто полишив земне життя вже після воєнних подій. Музичним подарунком афганцям став виступ вокально-інструментального гурту «Перевал».

Після концертної програми  відбулося покладання квітів до Стенду «Герої не вмирають» та пам’ятника Матері – берегині роду людського.

Учасники заходу зробили пам’ятне фото біля РБК та вирушили до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. По дорозі  громада зупинилася для покладання квітів до Меморіалу воїнів-хмільничан, загиблих у роки Другої світової війни.

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам хмільничани поклали квіти та пом’янули земляків молитвою.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *