Як у Хмільнику вшановуватимуть пам’ять загиблих Героїв-Захисників України

Як у Хмільнику вшановуватимуть пам’ять загиблих Героїв-Захисників України

29 серпня Україна пам’ятним чином ушановує захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

На підтримку ініціатив місцевої громадськості, для гідного вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну, увічнення їхнього героїзму та зміцнення патріотизму у громаді,  20 серпня 2020 року міський голова С.Редчик видав розпорядження, яким затверджено план заходів із підготовки та відзначення цього пам’ятного дня.

Відповідно до місцевого Плану заходів 29 серпня 2020 року, у День пам’яті захисників України, планується покладання квітів до пам’ятного знаку учаснику АТО Сергію Муравському, меморіальних дощок, установлених в закладах освіти міської громади на честь хмільничан – захисників України –  Олександру Вінярському, Михайлу Рачку, Сергію Муравському.

На могилах захисників України планується установити зменшені копії Державного Прапора.

Звертаємося до громадськості з проханням приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання, що буде оголошена 29 серпня о 10.00 год.

У цей пам’ятний день на знак жалоби за захисниками України, які віддали своє життя за Батьківщину, необхідно приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевої влади, установ та організацій.

Просимо обмежити цього дня проведення розважальних заходів.

Рекомендуємо жителям громади використовувати як елемент одягу на День пам’яті захисників України стилізований знак пам’яті «Сонях».

Текст – виконавчий комітет Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *